Столичний майстер-клас у Чорнухах

Нині у селищі Чорнухи за ініціативи районної ради та райдержадміністрації перебувають викладачі Київської Академії мистецтв Олександр Піддубний та Костянтин Павлишин, які прибули до Чорнух для проведення другого пленеру «Чорнухинської Сковородиніани», що триватиме до 27 вересня.

23 вересня столичні гості провели майстер-клас для учнів шкіл району.Перед присутніми виступив заступник голови районної ради Микола Кривчун, наголосивши, що дані пленери проводяться за підтримки місцевої влади й ініціативи радника-організатора Комітету з Національної премії ім.Тараса Шевченка Бориса Войцехівського та письменника, Почесного громадянина селища Чорнухи Володимира Стадніченка.

У минулому році було проведено перший пленер.Тоді на території району працювали студенти Київської Академії мистецтв.  Їх роботи знаходяться зараз у районній  галереї мистецтв.

Під час проведення майстер-класу на території меморіальної садиби Григорія Сковороди, викладачі Академії мистецтв роз’яснювали учням порядок та послідовність створення картин, які народжувалися з-під пензля художників прямо перед захопленими дитячими поглядами, давали вичерпні відповіді на запитання учнів. Присутні учні  та викладачі щиро подякували художникам за проведений майстер-клас.