Відбулася сесія районної ради

6 жовтня відбулася десята сесія Чорнухинської районної ради, пленарне засідання якої провів голова районної ради Олександр Кривенко.

Серед питань порядку денного, зокрема, стосовно протесту прокурора на рішення 7 сесії Чорнухинської районної ради 6 скликання від 01.07.2011 року «Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів Чорнухинського району у 2011 році» депутати заслухали інформацію заступника голови райдержадміністрації Алли Боровик.

Доповідач повідомила, що основним недоліком названого рішення прокуратура вважає те, що не було згоди територіальних громад с.Постав-Мука та с.Городище на закриття відповідних шкіл. На даний час така згода є. Зараз нарікань на організацію навчального процесу та підвіз учнів немає. Ті зобов’язання, які брали на себе районна рада та райдержадміністрація, виконано. Відтак, протест прокурора запропонувала відхилити.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Івашина повідомив, що фактично станом на 1вересня всі діти і вчителі вищезгаданих шкіл у даних школах не навчалися і не працювали. Батьки школярів написали заяви до інших шкіл району.

По питанню «Про роботу закладів охорони здоров’я, освіти, культури в осінньо-зимовий період» депутати заслухали інформацію заступника голови райдержадміністрації Алли Боровик, яка повідомила, що проведено поточні ремонти закладів культури, освіти, медицини. Загальноосвітні школи, заклади культури райцентру повністю готові до осінньо-зимового періоду. Сільські ради допомагають у фінансуванні та завезенні твердого палива для опалення ФАПів, окремих шкіл району.

Районна рада розглянула й інші питання порядку денного сесії та прийняла відповідні рішення.