Працюють постійні комісії

16 листопада відбулися засідання постійних комісій Чорнухинської районної ради з розгляду питань, внесених до проекту порядку денного 11 сесії районної ради 6 скликання, пленарне засідання якої відбудеться 18 листопада.

Зокрема, постійна комісія з питань планування бюджету і фінансів, малого та середнього бізнесу та з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, фізкультури, спорту та соціального захисту населення під головуванням Ніни Швець опрацювала такі питання:

1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2011 року.

2.Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік.

3.Про внесення змін до місцевої соціальної програми розвитку Цивільного захисту Чорнухинського району на 2011-2015 роки.

4.Про Програму технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв»язку Чорнухинського району на період до 2015 року.

5.Про внесення змін до рішення четвертої сесії п’ятого скликання районної ради від 31 жовтня 2006 року «Про щорічну районну премію ім. Г.С.Сковороди».

6.Про передачу бюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2011 році на соціальну реабілітацію дітей-інвалідів, які проживають на території Чорнухинського району.

7.Про внесення змін до Програми підтримки соціально-вразливих верств населення Чорнухинського району на 2011 рік «Турбота».

8.Про внесення змін до Програми розвитку малого підприємництва в Чорнухинському районі на 2011-2012 роки.

Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення та благоустрою, транспорту та зв’язку на чолі із Олексієм Максименком розглянула питання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2015 роки та  прийому-передачі зі спільної власності територіальних громад району будівель та майна Сухоносівської ЗОШ I-II ступенів у комунальну власність Постав-Муківської сільської ради.

Підвідомчі питання проаналізували на спільному засіданні постійні комісіі районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища та з питань дотримання законності і посилення боротьби із злочинністю та правопорушеннями, з питань депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування.