Взаємовигідне партнерство

30 листопада голова Чорнухинської районної ради Олександр Кривенко підписав Меморандум та Угоду про соціальне партнерство з групою компаній «Фітофьюелз Інвестментз» та Громадською організацією «Інститут біомаси та сталого розвитку».

Основним завданням Меморандуму має стати реалізація програми «Критерії екологічно стійкого виробництва, переробки і використання біомаси». Предметом угоди є взаємне соціально-економічне партнерство сторін, спрямоване на розвиток соціальної сфери населених пунктів району, а саме: Мелехівської, Постав-Муківської, Мокиївської, Куріньківської сільських рад.

Група компаній «Фітофьюелз Інвестментз» працює на ринку біоенергетики вже понад 5 років. За цей час сформована команда та отримані професійні знання по реалізації проектів гранулювання біомаси, отримання права на використання природних запасів біомаси (очерету) та переробки її на біопаливо.Нині основним видом діяльності підприємства є підготовка сировинних баз по очерету для використання його з різною метою.

Перед укладенням угоди було проведено анкетування жителів населених пунктів  сільських рад і визначено, що пріоритетним напрямком розвитку є освітлення вулиць населених пунктів. Керуючий партнер групи компаній «Фітофьюелз Інвестментз» Петро Крайсвітній повідомив, що група компаній допоможе  у вирішенні цих проблем.

У зустрічі з нагоди підписання документів взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Зінчик, начальник Чорнухинського відділення Лохвицької МДПІ Олег Карпець, директор районного Центру зайнятості Тамара Охріменко.

Далі гості відвідали Чорнухинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів ім.Г.С.Сковороди.Виконавчий директор Громадської організації «Інститут біомаси та сталого розвитку» Олексій Рій презентував учням 4 класу книгу «Біорізноманіття водно-болотних угідь Чорнухинського краю». Також гості подарували учням початкових класів багатофункціональний DVD –плейер з колонками.