Звітував голова Чорнухинської районної ради

14 грудня відбулася 12 сесія Чорнухинської районної ради 6 скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Олександр Кривенко. До участі у її роботі запрошувалися голова райдержадміністрації, заступники голови райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району,  сільські, селищний голови , апарат районної ради. До порядку денного сесії, зокрема, було включено наступні питання:

1.Про звіт голови Чорнухинської районної ради Кривенка О.І.

2.Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік.

3.Про Програму економічного і соціального розвитку Чорнухинського району на 2012 рік та основних напрямів розвитку на 2013-2014 роки.

 

4.Про Програму розвитку архівної справи в Чорнухинському районі на 2011 рік.

5.Про внесення змін у структуру Чорнухинської ЦРЛ.

6.Про районну програму підвищення безпеки дорожнього руху на 2011-2015 роки.

7.Про звіт редактора газети «Нова праця» та директора друкарні Шибанової Г.Д.

8.Про звіт тимчасової контрольної комісії по вивченню питання «Про стан мисливських угідь на території Чорнухинського району» та інші.

Так, зокрема, у своєму звіті голова районної ради зазначив, що районна рада шостого скликання вперше обрана за змішаною системою і нараховує 26 депутатів. До ради ввійшли представники 7 політичних сил. З  26 депутатів районної ради, 22-з вищою освітою, що становить 85%. 27%  (7) депутатського корпусу становлять жінки. Середній вік депутата Чорнухинської районної ради – 51 рік.

За рік роботи депутатами  районної ради проведено 12 пленарних засідань, на яких розглянуто 150 питань та прийняті відповідні управлінські рішення, направлені на задоволення інтересів населення Чорнухинської районної територіальної громади. Також проведено понад 30 засідань постійних комісій з питань, що виносилися на розгляд сесій районної ради та інших питань.

Робота органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій протягом  2011 року була направлена на виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік, впровадження заходів обласної програми економічних реформ на 2010-2014 роки,  вирішення питань пов’язаних з соціальним захистом населення та більш ефективного залучення ресурсів району для  наповнення місцевих бюджетів.

Депутати працювали продуктивно, по питаннях порядку денного сесії прийнято відповідні рішення.