Свято Миколая на Чорнухинщині

19 грудня Чорнухинщину відвідав депутат обласної ради, заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко. Свято Миколая з давніх-давен відзначається в Україні. Діти з нетерпінням чекають  у цей день чудес і казкових подарунків.

300 подарунків від депутата обласної ради Бориса Галушка отримали вихованці Мелехівського, Вороньківського, Чорнухинського, Кізлівського, Галявського, Мокиївського, Хейлівщинського, Гільцівського, Харсіцького дитячих садків. Завітав Борис Галушко і до педіатричного відділення Чорнухинської ЦРЛ, у дитячий будинок сімейного типу Світлани та Василя Приймаків із с.Нетратівка, які виховують шестеро дітей, четверо із них-прийомні.

 

Супроводжували депутата обласної ради у поїздці голова районної ради Олександр Кривенко, голова райдержадміністарції Анатолій Бойко, заступник голови райдержадміністрації Алла Боровик.

Цього ж дня відбулося свято Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах у Будинку дитячої та юнацької творчості. У святі взяли участь  та вручили подарунки, придбані за рахунок районного бюджету, заступник голови районної ради Микола Кривчун та заступник голови райдержадміністрації Алла Боровик.