Семінар сільських, селищного голів та секретарів сільських, селищної рад

12 квітня 2012 року у Мелехівській сільській раді відбувся семінар сільських, селищного голів, секретарів сільських, селищної рад. Вів семінар голова районної ради Кривенко О.І.

У роботі семінару взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Турчин М.П., начальник фінансового управління райдержадміністрації Лукашенко В.О.,директор Чорнухинської філії ПрАТ «РАЙЗ Максимко» Цявух О.І., головний державний податковий інспектор Чорнухинського відділення Лохвицької МДПІ Бойко Т.О., працівники апарату районної ради.

Голова Чорнухинської районної ради Кривенко О.І. у вступному слові зазначив, що працівники органів місцевого самоврядування виступили із ініціативою відновити традицію проведення виїзних семінарів сільських, селищного голів та секретарів сільських, селищної рад. Наголосив, що питання, винесені на розгляд семінару-наради дуже важливі, адже вони стосуються щоденної роботи. Висловив сподівання на плідну співпрацю.

З питанням «Про соціально-економічний розвиток населених пунктів Мелехівської сільської ради в 2011 році» виступив Мелехівський сільський голова Солодкий О.Г. Він охарактеризував стан справ на території сільської ради, окреслив проблеми, які необхідно вирішити. Доповнив виступ сільського голови директор Чорнухинської філії ПрАТ «РАЙЗ Максимко» Цявух О.І., який розповів про співпрацю підприємства із сільською радою. ПрАТ «РАЙЗ Максимко» допомогає жителям сільської ради транспортними засобами, в упорядкуванні територій населених пунктів: Мелехи, Загребелля, Городище.

З інформацією «Про виконання планових показників доходної та видаткової частини сільських та селищного бюджетів за І квартал 2012 року» виступила начальник фінансового управління райдержадміністарції Лукашенко В.О.

Також працівники органів місцевого самоврядування розглянули питання про діловодство та кадрову роботу в апаратах сільських та селищної рад, про асоціацію сільських та селищної рад Чорнухинського району, про проект як форму вирішення проблем місцевого самоврядування.

Про порядок заповнення податкової декларації розповіла головний державний податковий інспектор Чорнухинського відділення Лохвицької МДПІ Бойко Т.О. Усі посадові особи місцевого самоврядування, а також депутати різних рівнів повинні до 1 травня 2012 року подати декларацію у Чорнухинське відділення Лохвицької МДПІ.

Про проведення двомісячника озеленення та благоустрою наголосив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Турчин М.П. Підкреслив, що чистоту і порядок потрібно підтримувати на території сільських рад постійно.