Відбулася сесія районної ради

 

27 квітня 2012 року відбулася 15 сесія 6 скликання Чорнухинської районної ради. На сесію районної ради запрошувалися голова райдержадміністрації, заступники голови райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські, селищний голови , апарат районної ради. Вів пленарне засідання голова районної ради Олександр Кривенко. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Зінчик, заступники голови райдержадміністрації Алла Боровик та Микола Турчин.

 

На розгляд сесії виносилися питання:

1.Про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року.

2.Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.

3.Про призначення головного лікаря Чорнухинської ЦРЛ.

4.Про хід підготовки до сезону оздоровлення дітей та молоді у Чорнухинському районі влітку 2012 року.

5.Про Програму захисту інформації відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації на 2012 рік.

6.Про районну програму збереженості документів Національного архівного фонду на 2012 рік.

7.Про програму покращення умов обслуговування платників податків Чорнухинського району та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2012-2015 роки.

8. Про внесення змін до «Програми Чорнухинського району підтримки осіб, які опинилися в складній життєвій ситуації 2011-2013 роки «Промінь надії»».

9.Про внесення змін до районної програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2012 рік.

10. Про трудовий архів Чорнухинського району та інші питання.

З інформацією «Про хід підготовки до сезону оздоровлення дітей та молоді у Чорнухинському районі влітку 2012 року» виступила заступник голови райдержадміністрації Алла Боровик, яка повідомила, що прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 18 квітня 2012 року «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району» № 231, яким утворено районний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей та затверджено Положення.

Відділом освіти райдержадміністрації у березні розроблено перспективну мережу оздоровчих закладів Чорнухинського району,

Аналізуючи основні показники оздоровчих сезонів 2010 та 2011 років, слід зазначити, що у пришкільних та заміських таборах, санаторіях організованими формами оздоровлюється близько 50- 51% дітей району, що вище середнього по області.

На оздоровчий період 2012 року ставляться основні завдання:

- забезпечити харчування дітей у пришкільних таборах на рівні вартості до 14 грн. в день;

- здійснити комплекс заходів, спрямованих на створення якнайкращих умов для літнього оздоровлення та відпочинку соціально уразливих категорій дітей (дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, обдарованих і талановитих дітей);

- забезпечити роботу оздоровчого табору „Світанок».

Питання організації харчування дітей в пришкільних таборах у районі вирішується шляхом залучення позабюджетних коштів та коштів сільських бюджетів, тому і цього року буде проводитися відповідна робота.

Наймасовішою формою відпочинку, як і раніше, будуть пришкільні табори з денним перебуванням, яких при загальноосвітніх школах працюватиме 13. Ними планується охопити 400 учнів початкових класів.

Планується продовжити роботу стаціонарного оздоровчого табору „Світанок” на базі Городищанської ЗОШ І-ІІ ст. та оздоровити 80 дітей протягом двох оздоровчих змін.

Традиційно відділ з питань молоді і спорту займається направленням дітей соціально-незахищених категорій та обдарованих дітей до МДЦ „Артек” та „Молодої гвардії”, інших оздоровчих таборів на березі Чорного та Азовського морів, обласних заміських оздоровчих таборів, стаціонарного ОТ „Світанок” (с.Городище).

Особлива увага звертатиметься на максимальне залучення до оздоровчих заходів дітей соціально незахищених категорій: дітей-сиріт та без батьківського піклування із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, обдарованих дітей, дітей-інвалідів. У відділі у справах сім’ї, молоді та спорту сформовано поіменні списки дітей пільгових категорій з перспективою оздоровлення у 2012р. для використання в роботі.

Загальноосвітніми закладами проводиться робота по розвитку різноманітних форм і видів організації відпочинку і оздоровлення. У першу чергу тих, які не потребують великих витрат (наметові табори, туристичні походи, екскурсії, літні спортивні змагання, художні, музичні конкурси та ін.).

Управлінням праці та соціального захисту населення спільно із відділом освіти буде продовжено роботу по оздоровленню дітей , що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС у одному із санаторних закладів України.

Тільки завдяки спільним зусиллям всіх зацікавлених служб вдасться забезпечити змістовний, а головне, безпечний відпочинок дітей.

Депутати розглянули подання райдержадміністрації та погодження управління охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації і призначили головним лікарем Чорнухинської ЦРЛ Костянтина Самойліка на умовах, передбачених контрактом, терміном на два роки. Костянтик Самойлік 1969 року народження, закінчив Дніпропетровський медичний інститут у 1994 році, з 1995 року працює у Чорнухинській ЦРЛ лікарем-стоматологом.

Депутати розглянули ряд програм, під реалізацю яких були виділені відповідні кошти.

Депутати працювали продуктивно, по питаннях порядку денного сесії прийнято відповідні рішення.

Чорнухинська районна рада