Активізується конкурсна діяльність громад

25 травня відбулося пленарне засідання 16 сесії Чорнухинської районної ради 6 скликання, яке провів голова районної ради Олександр Кривенко.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації, депутат районної ради Анатолій Бойко, заступник голови райдержадміністрації Алла Боровик, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Микола Турчин, начальники відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району.

З інформацією «Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік» виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко.

Питання оптимізації шкільної мережі висвітлив начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Івашина, який повідомив, що ця проблематика надзвичайно складна, але кількість учнів у Чорнухинському районі з року в рік зменшується.

В обговоренні цих питань взяли участь голова райдержадміністарції Анатолій Бойко, депутати районної ради Григорій Дмитренко, Світлана Стасовська, Анатолій Горобець.

Потому депутати затвердили для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм проекти «Впровадження енергозберігаючих заходів у приміщенні Вороньківського НВК» та «Естетичному вихованню нащадків Григорія Сковороди – належні умови» та вирішили у разі здобуття перемоги у Всеукраїнському конкурсі передбачити співфінансування з районного бюджету в 2013 році.

Для участі в обласному конкурсі проектів та програм розвитку територіальних громад Полтавської області депутати затвердили проект «Впровадження енергозберігаючих заходів у приміщенні Чорнухинської початкової школи естетичного виховання» й також вирішили у разі здобуття перемоги в обласному конкурсі передбачити співфінансування з районного бюджету в 2013 році.

Депутати внесли зміни до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 рр. та до районної Програми підвищення безпеки дорожнього руху на 2011-2015 роки. По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.