Виносять на сесію проекти районного бюджету та низки програм

18 грудня відбулося засідання постійної комісії Чорнухинської районної ради з питань планування бюджету та фінансів, малого та середнього бізнесу за головування її очільника Володимира Бухала. Участь у зібранні взяли голова районної ради Надія Кривчун, заступник голови районної ради Микола Турчин, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Про проект районного бюджету на 2016 рік обранців проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко, яка зауважила що прийдешній фінансовий рік буде дуже складним. Необхідно сільським головам, керівникам відповідних галузей постійно працювати над наповненням бюджету.

Детально обранці обговорили програму соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, план роботи районної ради на 2016 рік та вирішили винести ці питання на розгляд сесії районної ради.

Обговорили депутати районної ради ще низку програм: забезпечення пожежної безпеки та розвитку цивільного захисту на 2016-2018 роки; створення місцевого матеріального резерву Чорнухинського району на 2016-2018 роки; збереженості документів на 2016-2017 роки; забезпечення власним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016 - 2019 роки; підтримки учасників антитерористичної операції, військовозобов’язаних призваних під час часткової мобілізації та членів їх сімей, громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на 2016 рік. Опрацьовані проекти теж вирішили винести на розгляд 3 сесії районної ради 7 скликання.