Актуалізували проблематику наповнення бюджету

24 грудня у Чорнухинській районній раді за головування Надії Кривчун відбулася третя сесія 7 скликання. У її роботі взяв участь голова райдержадміністрації Олег Ковган. Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях постійних комісій районної ради.

Про районний бюджет на 2016 рік проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко, яка зауважила що 2016 фінансовий рік буде дуже складним. Необхідно сільським головам, керівникам відповідних галузей постійно працювати над наповненням бюджету.

Детально обранці обговорили програму соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, план роботи районної ради на 2016 рік, внесли відповідні доповнення.

Обговорили депутати районної ради низку програм: районну цільову соціальну програму забезпечення пожежної безпеки та розвитку цивільного захисту на 2016-2018 роки, програму заходів по створенню місцевого матеріального резерву Чорнухинського району на 2016-2018 роки, районну програму збереженості документів на 2016-2017 роки, районну програму забезпечення власним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016 - 2019 роки, про районну програму підтримки учасників антитерористичної операції, військовозобов’язаних призваних під час часткової мобілізації та членів їх сімей, громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на 2016 рік.

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли депутати Іван Филоненко, Олександр Соляник, Світлана Стасовська, Станіслав Борсук.