Приділили увагу оздоровленню дітей

20 травня за головування Надії Кривчун відбулася 7 сесія Чорнухинської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь депутат обласної ради Василь Стасовський, голова райдержадміністрації Олег Ковган.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були обговорені на засіданнях постійних комісій районної ради.

Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко, яка зауважила що, насамперед, зміни стосуються міжбюджетних трансфертів, які передають сільські, селищна ради до районного бюджету.

Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей поінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Семегал, яка повідомила, що з обласного бюджету на здешевлення путівок для відпочинку в оздоровчому таборі на

території району виділяється 55 тис. грн, також необхідно виділити 55 тис. грн з районного бюджету. Це сприятиме залученню більшої кількості дітей для відпочинку в оздоровчих таборах району та області.

 

Про районну Програму по матеріальному забезпеченню сектору з питань державної реєстрації районної державної адміністрації на 2016 рік поінформувала його завідувач Тетяна Танчик. Ця програма необхідна для подальшого функціонування сектору та надання всебічних послуг населенню.

Також депутати внесли зміни до Статуту позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Районний стаціонарний оздоровчий табір с. Городище Чорнухинського району Полтавської області».

По всіх питаннях порядку денного сесії прийняті відповідні рішення.