Сесія працювала плідно і дискусійно

6 серпня відбулося пленарне засідання позачергової двадцять третьої сесії Чутівської районної ради, яке провів голова районної ради Віталій Бистрай. У його роботі взяли участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Олександр Білан, заступник голови районної ради Віктор Калаур, заступник голови райдержадміністрації Юрій Томін, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Народні обранці, зокрема, внесли зміни до показників районного бюджету на 2013 рік, до Програми заліснення земельних угідь Чутівського району на період до 2013 року, до Статуту Чутівської районної лікарні. Прийняли рішення щодо передачі автомобілів з балансу Чутівської центральної лікарні на баланс Чутівського районного центру первинної медико - санітарної допомоги, схвалили проект «Енергозберігаючі заходи в будівлі Артемівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в смт Артемівка, вул. Миру, 22, з виконанням капітального ремонту по заміні вікон на металопластикові».

Незважаючи на детальне обговорення на профільній комісії, гострі дискусії виникли при розгляді питання «Про погодження надання в користування мисливських угідь Чалівському мисливському господарству при ДП «Полтавський лісгосп». Депутати не дійшли до спільної думки, вирішили дане питання детально вивчити та доопрацювати, а потім винести на розгляд сесії.