Опрацювали проект порядку денного сесії

25 вересня за участю голови Чутівської районної ради Віталія Бистрая, заступника голови Чутівської районної ради Віктора Калаура відбулися два спільних засідання постійних комісій районної ради: з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку та з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації.

Також проведено спільне засідання Президії районної ради і постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності та з питань агропромислового розвитку, землекористування, водних ресурсів та екології.

Вів зібрання перший заступник голови Чутівської райдержадміністрації, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, економіки та управління майном комунальної власності Олександр Білан.

Затверджено проект порядку денного з 22 питань чергової 24 сесії Чутівської районної ради, яка скликається 27 вересня.

Погоджено до затвердження на черговій сесії районної ради мережу та контингенти учнів загальноосвітніх шкіл, мережі навчання працюючої молоді на 2013-2014 навчальний рік, контингенту учнів дитячої музичної школи на 2013-2014 навчальний рік.

Депутати та запрошені прослухали інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району, а також про здійснення делегованих районною радою повноважень. Депутати ознайомилися і погодили до затвердження сесією Програму створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Чутівському районі на 2013 – 2017 роки. Виступив заступник голови райдержадміністрації Юрій Томін з проектом Положення про порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодувань втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництва. Він наголосив на необхідності затвердження даного Положення для раціонального використання коштів що надходять в порядку відшкодувань втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництва. Депутати заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Валентину Грекову, яка представила на розгляд звіт про виконання районного бюджету за 6 місяців 2013 року. Депутати рекомендували сесії затвердити звіт. Заступник голови районної ради Віктор Калаур ознайомив присутніх з листами - зверненнями установ, організацій щодо додаткового фінансування та озвучив пропозиції райдержадміністрації щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік та перерозподілу коштів від перевиконання доходної частини бюджету між організаціями і установами, які звернулися. Це Чутівська центральна лікарня, відділ освіти РДА, районний центр ПМСД, районна рада ветеранів України, районний територіальний центр соціального обслуговування, 21-ф державна пожежно-рятувальна частина, Чутівське відділення Карлівської ОДПІ, редакція районного радіо "Чутове", редакція районної газети "Сільські новини". Валентина Грекова оголосила присутнім суму вільного залишку від перевиконання районного бюджету: 148 тисяч гривень.

Головний лікар Чутівського районного центру первинної медико-санітаної допомоги Інна Сидоренко, виступила з проханням виділити додаткові кошти на нагальні потреби: 1тис. грн. на придбання холодильника для зберігання вакцини проти туберкульозу, 1тис. грн. для придбання шприців та проведення вакцинації, та 5 тис 800 гривень для запуску котельні, в ході підготовки до опалювального сезону. Депутати погодили виділення коштів для даних потреб.

Депутат районної ради Віктор Мартиненко, повідомив присутнім, що в минулому році на звернення Чутівського відділення Карлівської об'єднаної державної податкової інспекції на виконання Програми покращення умов обслуговування платників податків Чутівського району з районного бюджету виділено 20 тисяч гривень, але виділені кошти в Чутівське відділення не потрапили, залишившись на рахунках Карлівської ОДПІ. В цьому році Чутівське відділення знову звертається з проханням виділити 10 тисяч гривень на виконання згаданої Програми. Депутати вирішили звернутися в Карлівську ОДПІ з проханням надати звіт про використання коштів районного бюджету за минулий рік. В ході бурхливого обговорення депутати перерозподілили кошти вільного залишку по мірі нагальності та необхідності.

Голова постійної комісії Олександр Білан вніс пропозицію про звернення депутатського корпусу Чутівської районної ради до обласної державної адміністрації, обласної ради, у межах наявних повноважень, надати додаткові кошти для бюджету Чутівського району в сумі 1817,70 тис. грн. для недопущення заборгованості по оплаті за заробітну плату та спожиті енергоносії до кінця року та безперебійного функціонування загальноосвітніх шкіл та закладів охорони здоров’я району.

Також депутатами були розглянуті питання про контракти з керівниками комунальних установ "Централізованої бібліотечної системи Чутівського району" та Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості. Олександр Білан ознайомив присутніх із поданням райдержадміністрації кандидатури Тетяни Качали на посаду керівника Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.