Проаналізували стан здійснення делегованих районною радою повноважень

27 вересня відбулася двадцять четверта сесія Чутівської районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Віталій Бистрай. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Третяк, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Олександр Білан, заступник голови районної ради Віктор Калаур, заступник голови райдержадміністрації Юрій Томін, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій району, запрошені, представники засобів масової інформації.

На пленарному засіданні виступив зі звітом про виконання Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району, а також про здійснення делегованих районною радою повноважень голова Чутівської районної державної адміністрації Юрій Третяк.

Інформацію «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органу правопорядку на території Чутівського району» довів до відома депутатів перший заступник начальника Чутівського РВ УМВС України в Полтавській області Артем Приходченко.

Також про свою роботу відзвітували керівники комунальних установ: директор Чутівської дитячої музичної школи Наталія Філенко, директор Чутівського районного Будинку культури Світлана Фисун, директор централізованої бібліотечної система Чутівського району Валентина Забара.

У ході пленарного засідання був затверджений звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Валентини Грекової «Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2013 року», внесені зміни до показників районного бюджету на 2013 рік, до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Чутівського району.

Народні обранці затвердили «Програму створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Чутівському районі на 2013-2017 роки та районну Програму забезпечення діяльності дозвільного центру на 2013-2014 роки.

Після детального вивчення та доопрацювання, депутати погодили надати в користування мисливські угіддя Чалівському мисливському господарству при ДП «Полтавський лісгосп» .

Прийнято відповідні рішення стосовно низки питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району. Зокрема дозволили відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації надання окремого приміщення в будівлі Таверівської ЗОШ І-ІІ ступенів в позичку Таверівській сільській раді для облаштування ігрової кімнати дитячого дошкільного закладу «Антошка», про прийняття у спільну власність територіальних громад Чутівського району приміщень Василівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та інші.

Також депутатами погодили контракти з керівниками комунальних установ "Централізованої бібліотечної системи Чутівського району" та Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Після сесії відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У засіданні, яке провів заступник голови районної ради Віктор Калаур, взяли участь сільські голови та працівники органів місцевого самоврядування.

Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання: «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Особливості проведення у 2014 році» та можливістю написання проекту у реальному часі навчання за допомогою програми дистанційного навчання посадових осіб місцевого самоврядування. Також у ході засідання було розглянуто питання: «Про обласний конкурс «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування Полтавської області».