Відбулася сесія районної ради

29 вересня під головуванням заступника голови Чутівської районної ради Віктора Калаура відбулося пленарне засідання 38 сесії районної ради шостого скликання.

У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Апряткін, його заступники, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, прокурор Чутівського району, керівники підприємств, установ і організацій району та представники громадськості.

В порядку денному засідання 25 питань, які попередньо розглядалися і обговорювалися на засіданнях постійних комісій та Президії районної ради 24 та 25 вересня.

Депутати затвердили зміни та доповнення до чотирьох районних програм: Програми соціального захисту населення «Турбота», Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік, районної Програми забезпечення доступності населення Чутівського району до надання адміністративних послуг на 2015-2016 роки, районної Програми підготовки загальноосвітніх навчальних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад району, до початку 2015-2016 навчального року»; заслухали та затвердили звіт начальника фінансового управління РДА Валентини Грекової про виконання районного бюджету за 6 місяців 2015року.

З інформацією «Про стан законності на території району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Чутівського району протягом 2015 року» виступив прокурор району молодший радник юстиції Олександр Мацко.

Про свою роботу за останній рік на сесії звітувалися і керівники комунальних установ району: директор комунальної установи культури «Чутівська дитяча музична школа» Наталія Філенко, директор комунальної установи культури «Чутівський районний будинок культури» Світлана Фисун, директор комунальної установи культури «Централізована бібліотечна система Чутівського району» Валентина Забара, директор комунальної установи освіти «Чутівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Тетяна Качала.

Було розглянуто і ряд освітянських питань, з якими виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Дейнека.

У зв’язку із відсутністю контингенту учнів було прийнято рішення «Про ліквідацію Смородщанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів». Депутатами затверджено мережу та контингент учнів загальноосвітніх шкіл, мережу навчання працюючої молоді на 2015-2016 навчальний рік та контингент учнів Чутівської дитячої музичної школи; внесено зміни до рішень 35 сесії Чутівської районної ради шостого скликання «Про встановлення грошових норм витрат та розміру батьківської плати у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району.

Депутати не підтримали два проекти рішень, зокрема: «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Кривобік С.М. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Вільницької сільської ради Чутівського району Полтавської області» та «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Шукевичу В.П. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Скибівської сільської ради Чутівського району Полтавської област». Вищеназвані проекти рішень не набрали необхідної кількості голосів.

На сесії було прийнято ряд майнових рішень та внесено зміни до показників районного бюджету на 2015 рік.