Нагороджено працівників Диканського історико-краєзнавчого музею імені Д.М. Гармаша

23 травня голова районної ради Станіслав Муха, з нагоди Міжнародного дня музеїв, зустрівся з колективом Диканського історико- краєзнавчого музею ім. Д.М. Гармаша та вручив грамоти районної ради старшому науковому співробітнику музею Золотайко Г.І. та провідному екскурсоводу музею Кошель А.Ю.

Міжнародний день музеїв щорічно відзначається більш ніж у 150 країнах світу. Вважається, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Адже збираючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, популяризуючи їх, проводиться велика наукова і освітня виховна робота. На це спрямована й робота колективу Диканського історико- краєзнавчого музею ім. Д.М. Гармаша, який налічує 9 працівників. Щорічно ними проводиться до п’ятисот екскурсій в яких беруть участь більше 25 тисяч екскурсантів з різних куточків України. Колектив музею тісно співпрацює з туристичними фірмами Києва, Харкова, Сум, Дніпра, Полтави та інших міст.

Історія Диканського краю цікавить багатьох жителів не лише України, але і світу, і працівники музею глибоко знаючи історію, культурну спадщину краю популяризують його, доносячи всім зацікавленим нашу перлину, прославлену великим Гоголем і з гордістю розповідають, як про минуле так і сьогодення Диканщини.