Новини Диканського району

e-mail Друк PDF

18 червня у Диканській районній раді під головуванням Павла Мороза відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, інвестицій, підприємництва та управління майном і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та природокористування.

Про хід виконання Програми розвитку галузі тваринництва Диканського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням третьої сесії районної ради шостого скликанння від 10 грудня 2010 року інформували начальник управління агропромислового розвитку Олександр Онищенко та начальник управління ветеринарної медицини Сергій Павлов.

На 1 червня у сільськогосподарських підприємствах району утримувалося 4615 голів ВРХ (-122 до минулого року), 4867 голів свиней (-837 голів) та 1306 овець (+113 голів).Порівняно з минулим роком у с/г підприємствах на 101,8 ц зменшено виробництво м’яса (з початку року вироблено 995,2 ц) та яєць – на 3 млн. 782 тис. шт. (вироблено 116 млн. 670 тис. шт.).

Надій на корову збільшили всі господарства, він склав 2753 кг, найвищий надій у ТОВ "АФ імені Довженка" – 3117 кг.

Управління ветеринарної медицини у Диканському районі здійснювало перевірки відповідно до Закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності"; спеціалісти районної державної лікарні ветмедицини проводили щеплення худоби та домашніх тварин, імунізацію диких тварин, дезінфекцію тваринницьких приміщень, досліджували ВРХ на лейкоз і т.д. Серед основних завдань управління – недопущення занесення та поширення інфекційних хвороб тварин та птиці на території Диканського району; забезпечення вимог "закритого режиму" та інструкції щодо профілактики африканської чуми у господарствах, які займаються свинарством; проведення комплексу протиепізоотичних заходів.

Депутати прийняли висновки та рекомендації, спрямовані на подальшу реалізацію Програми розвитку галузі тваринництва Диканського району на 2011-2015 роки.