Затвердили план роботи ради на 2015 рік, ряд програм

e-mail Друк PDF

24 грудня відбулася тридцять восьма позачергова сесія Диканської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Станіслав Муха. Передувала розгляду питань порядку денного приємна церемонія: голова райдержадміністрації Олександр Ус і голова районної ради Станіслав Муха вручили грамоту обласної ради редактору районної газети "Трудова слава" Світлані Глушко, а голова обласної організації Національної Спілки Журналістів України Григорій Гринь – грамоту НСЖУ і Золоту медаль української журналістики. Медаллю "Мати-героїня" нагороджена жителька Великих Будищ Євдокія Гапон, яка виховала п’ятьох дітей, її урочисто привітали з цією високою державною відзнакою.

Усі питання, які було винесено на розгляд сесії, депутати розглянули і обговорили на засіданнях постійних комісій і президії районної ради, тож оперативно підтримали внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, зміну лімітів споживання енергоносіїв в натуральних показниках по бюджетних установах, затвердили звіт про виконання

районного бюджету за 9 місяців року. Також депутати затвердили план роботи районної ради на 2015 рік, районну Програму розвитку культури на 2015-2016 роки, внесення змін та доповнень до Програми підтримки соціально вазливих верств населення "Турбота", районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2015-2018 роки.

 

Депутати також ставили запитання начальнику Диканської філії ПАТ "Полтаваобленерго" Олексію Кожуху стосовно відключень електроенергії у населених пунктах району. Обурення викликає те, що деякі села перебувають без світла майже щодня по кілька годин, а декого це не зачіпає зовсім. Вуличне освітлення також у селах вимикають з метою економії, а Полтава, Київ та інші міста потопають у вогнях, не помітно зменшення освітлення і у селищі. На необхідності введення заходів економії наголосив голова райдержадміністрації Олександр Ус нагадавши, що 19 грудня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів засідання Кабміну з питань віялових відключень світла, на якому доручив встановити чіткі та своєчасні графіки відключення світла, зробити їх доступними для українців, а вуличне освітлення, неонові реклами на білбордах та вивіски компаній потрібно значно скоротити або навіть вимкнути.

На жаль, ситуація з енергопостачанням не покращується, економити потрібно усім, напередодні введені заходи з обмеженням електроспоживання і для промислових об’єктів країни.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.