Затвердили план роботи ради на 2015 рік, ряд програм

24 грудня відбулася тридцять восьма позачергова сесія Диканської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Станіслав Муха. Передувала розгляду питань порядку денного приємна церемонія: голова райдержадміністрації Олександр Ус і голова районної ради Станіслав Муха вручили грамоту обласної ради редактору районної газети "Трудова слава" Світлані Глушко, а голова обласної організації Національної Спілки Журналістів України Григорій Гринь – грамоту НСЖУ і Золоту медаль української журналістики. Медаллю "Мати-героїня" нагороджена жителька Великих Будищ Євдокія Гапон, яка виховала п’ятьох дітей, її урочисто привітали з цією високою державною відзнакою.

Усі питання, які було винесено на розгляд сесії, депутати розглянули і обговорили на засіданнях постійних комісій і президії районної ради, тож оперативно підтримали внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, зміну лімітів споживання енергоносіїв в натуральних показниках по бюджетних установах, затвердили звіт про виконання

районного бюджету за 9 місяців року. Також депутати затвердили план роботи районної ради на 2015 рік, районну Програму розвитку культури на 2015-2016 роки, внесення змін та доповнень до Програми підтримки соціально вазливих верств населення "Турбота", районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2015-2018 роки.

 

Депутати також ставили запитання начальнику Диканської філії ПАТ "Полтаваобленерго" Олексію Кожуху стосовно відключень електроенергії у населених пунктах району. Обурення викликає те, що деякі села перебувають без світла майже щодня по кілька годин, а декого це не зачіпає зовсім. Вуличне освітлення також у селах вимикають з метою економії, а Полтава, Київ та інші міста потопають у вогнях, не помітно зменшення освітлення і у селищі. На необхідності введення заходів економії наголосив голова райдержадміністрації Олександр Ус нагадавши, що 19 грудня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів засідання Кабміну з питань віялових відключень світла, на якому доручив встановити чіткі та своєчасні графіки відключення світла, зробити їх доступними для українців, а вуличне освітлення, неонові реклами на білбордах та вивіски компаній потрібно значно скоротити або навіть вимкнути.

На жаль, ситуація з енергопостачанням не покращується, економити потрібно усім, напередодні введені заходи з обмеженням електроспоживання і для промислових об’єктів країни.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.