Затвердили районний бюджет на 2015 рік

21 січня відбулася тридцять дев’ята сесія Диканської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Станіслав Муха. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Ус та депутат обласної ради Віктор Гришанов.

На початку роботи депутати та присутні вшанували пам’ять загиблих під Волновахою та у зоні проведення АТО.

Станіслав Муха вручив Почесну грамоту обласної ради та нагрудний знак депутату районної ради Олександрові Гавриленку.

Депутати розглянули головні питання життєдіяльності Диканщини: затвердили районний бюджет на 2015 рік і Програму економічного та соціального розвитку Диканського району на 2015 рік. У переліку першочергових інвестиційних проектів, реалізація яких передбачається у районі цьогоріч – будівництво теплогенераторних Стасівської гімназії імені М.Башкирцевої, Балясненської загальноосвітньої школи та поліклінічного відділення райлікарні, продовження реконструкції даху Диканської гімназії імені М.В.Гоголя, ремонт системи опалення районного Будинку культури і т.д.

Також, прийнято рішення про встановлення пільг з оплати електричної енергії, теплопостачання та природного газу для індивідуального опалення таким категоріям населення району: 30% – інвалідам з вадами зору І групи, інвалідам І групи з діагнозом ДЦП, інвалідам з дитинства І

групи; 20% – інвалідам з вадами зору ІІ групи, інвалідам ІІ групи з діагнозом ДЦП, дітям-інвалідам з діагнозом ДЦП та вадами зору.

Потому, депутати затвердили ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках по бюджетних установах на 2015 рік (доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Євгеній Фесенко), районну програму "Вшануймо людину" на 2015-2017 роки (доповідала заступник голови райдержадміністрації Тетяна Біляєва) та розглянули низку інших питань.