Затвердили та скоригували низку програм

25 лютого відбулася сорокова сесія Диканської районної ради шостого скликання сесія, пленарне засідання якої провів голова районної ради Станіслав Муха.

Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих під час АТО хвилиною мовчання.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік та внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік; внесли зміни до програми зі створення місцевого матеріального резерву району на 2011-2015 роки у частині забезпечення будівельними матеріалами на випадок аварійно-відновлювальних робіт внаслідок надзвичайних ситуацій.

Про свою роботу звітували директор регіонального ландшафтного парку "Диканський" Ірина Черкаська та директор районного Будинку культури Ганна Мадрига.

Також на сесії розглянули питання про хід виконання районної комплексної програми "Здоров’я людей Диканщини – здоров’я нації" на 2012-2015 роки; про внесення змін та доповнень до програми підтримки соціально вразливих верств населення району на 2014-2016 роки "Турбота; про затвердження районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2015-2020 роки та програми розвитку малого підприємництва у районі на 2015-2017 роки; про внесення доповнень до програми інформатизації Диканського району на 2013-2015 роки.

Після закінчення роботи сесії заступник голови райдержадміністрації Тетяна Біляєва поінформувала присутніх про роботу з переселенцями, яких на Диканщині зареєстровано на кінець лютого 354 особи, та волонтерський рух, до участі в якому долучаються все більше і більше жителів району, охочих допомогти землякам – воїнам АТО.