Прозвітували перші керівники

21 травня відбулося пленарне засідання сорок третьої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Станіслав Муха.

На початку роботи депутати та присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в АТО на Сході України.

На сесії про виконання програми економічного та соціального розвитку району, районного бюджету та здійснення делегованих районною радою повноважень за 2014 рік прозвітував голова районної державної адміністрації Олександр Ус. Зокрема, доповідач зупинився на питаннях мобілізації та матеріально-технічного забезпечення наших земляків, що беруть участь в АТО; енергозабезпечення; оптимізації закладів освіти (Надеждинська, Петро-Давидівська, Андріївська ЗОШ І-ІІ ступенів) у зв’язку з малою кількість учнів та недостатністю коштів на фінансування галузі; інвестиційної діяльності і т.д.

Зі звітом про свою діяльність за період з березня 2014 року по травень 2015 року виступив голова районної ради Станіслав Муха.

У обговоренні взяли участь депутати районної ради Валерій Зеленський, Микола Постернак, Галина Бідна, Олександр Калашнік, Анатолій Дяківнич, депутат обласної ради Олександр Явдощук, начальник УДК в Диканському районі Володимир Шкарбань, Великобудищанський сільський голова Христина Покутня, Диканський селищний голова Валерій Товстій.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.