Затвердили головні документи 2016 року

23 грудня відбулася третя сесія Диканської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої вів голова районної ради Станіслав Муха. Двадцять п’ять питань порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях президії та постійних комісій районної ради. Зауваження та пропозиції депутатів було враховано. Зокрема, при затвердженні Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік (доповідав начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Віталій Дейнека) у перелік об’єктів, що потребують ремонту, на пропозицію депутатів Зої Присяжнюк та Володимира Шаповала внесено адмінприміщення по вул. Леніна, 117 та по вул. Гоголя, 1. Заходи на виконання програми фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, організацій та установ району, з обласного, Державного та місцевого бюджетів.

Уперше за історію незалежної України депутати проголосували за районний бюджет наступного року, не чекаючи прийняття Державного бюджету. На цьому наголосив начальник фінансового управління райдержадміністрації Євген Фесенко. Районний бюджет затверджено в обсязі 102724049 грн. Депутати, також, затвердили Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі у Диканському районі на 2016-2020 роки; цільову Програму розвитку цивільного захисту Диканського району на 2016-2020 роки; Програму забезпечення діяльності депутатів районної ради на 2016-2017 роки та розглянули низку інших питань.

Станіслав Муха на сесії також повідомив про створення у районній раді депутатських фракцій Аграрної партії (керівник Володимир Шаповал) та Радикальної партії Олега Ляшка (керівник Ірина Богуш).