VIII позачергова сесія V скликання 20 квітня 2007 року

Порядок денний

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2006 рік. <Додаток №1> <Додаток №2><Додаток №3><Додаток №4>

2. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2007 рік. <Додаток №1> <Додаток №2><Додаток №3><Додаток №4><Додаток №5><Додаток №6><Додаток №7>

3. Про затвердження обласної Програми підготовки закладів освіти, які належать до спільної власності територіальних громад області, до початку 2007/2008 навчального року та осінньо-зимового періоду. <Додаток №1>

4. Про обласну цільову програму співпраці із закордонними українцями на період до 2010 року. <Додаток №1>

5. Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної політики з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на період до 2010 року в новій редакції.

6. Про затвердження Програми боротьби з виробництвом та розповсюдженням фальсифікованих лікарських засобів на 2007 – 2008 роки . <Додаток №1>

7. Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку області, обласного бюджету, а також про здійснення делегованих радою повноважень за 2006 рік .

8. Про припинення діяльності Полтавського обласного виробничого об'єднання "Фармація" та Полтавського обласного комунального підприємства “Фармсервіс”.

9. Про затвердження Програми розвитку та вдосконалення системи цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Полтавської області на 2007 – 2010 роки. <Додаток №1> <Додаток №2>

10. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії обласної ради четвертого скликання від 18 жовтня 2004 року „Про затвердження Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2004-2010 роки”. <Додаток №1>

11. Про внесення змін до обласної Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2006-2010 роки.

12. ППро затвердження обласної програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення у 2007 році.<Додаток №1>

13. Про затвердження обласної програми “Болонський процес і вища освіта Полтавщини”. <Додаток №1>

14. Про протест прокурора області на рішення обласної ради від 28 лютого 2007 року "Про затвердження Переліку заходів з відтворення природних рослинних ресурсів, охорони і раціонального використання земель у 2007 році".

15. Про заснування щорічного конкурсу студентських наукових робіт “Від студентського самоврядування – до самоврядування громад”.

16. Про увічнення пам’яті Героя України, кавалера орденів княгині Ольги, лауреата Національної премії ім. Т.Г. Шевченка, Народної артистки України Раїси Кириченко.

17. Про погодження проекту Програми "Створення туристично-рекреаційного кластеру "Гоголівські місця Полтавщини." <Додаток №1>

18. Про внесення змін до Регламенту Полтавської обласної ради.

19. Про погодження кандидатури Снісаренко Лідії Іванівни, депутата Шишацької районної ради Полтавської області для нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України.

20. Про передачу об’єктів незавершеного будівництва у комунальну власність територіальних громад. <Додаток №1> <Додаток №2>

21. Про керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області.

22. Про приймання-передачу майна.

23. Про часткову зміну пункту 2 рішення третьої сесії обласної ради двадцять третього скликання від 17.11.1998р. “Про заходи по забезпеченню управління майном спільної власності територіальних громад Полтавської області” та пункту 1 рішення чотирнадцятої сесії обласної ради четвертого скликання від 18.10.2004р. “Про зміни в переліку підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області”.

24. Про зняття з обліку сіл Кирсівка та Передеріївка Миргородського району Полтавської області.

25. Про погодження максимальних норм безоплатного збору дикорослих трав’яних рослин, квітів, ягід, горіхів, грибів тощо.

26. Про погодження надання спеціального дозволу комунальному водопровідно-каналізаційному підприємству „ВОДОГРАЙ” на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр Світловодського родовища підземних прісних вод, яка розташована на території Кременчуцького району Полтавської області.

27. Про погодження надання спеціального дозволу приватному підприємцю Чіп Нелі Альбінівні на промислову розробку надр Козельщинського родовища суглинків, яке розташоване на території Козельщинського району Полтавської області.

28. Про переоформлення гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю „ОКСАМИТ” для розробки Лазірківського родовища суглинків, яке розташоване на території Оржицького району Полтавської області.

29. Про переоформлення гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю „ТАХТАЇВСЬКИЙ ГРАНІТ” для розробки Тахтаївського родовища гранітів, яке розташоване на території Кобеляцького району Полтавської області.

30. Про погодження продовження терміну дії спеціального дозволу № 1706 товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробниче об’єднання „АТОЛ” на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Дроботівської площі, яка розташована на території Великобагачанського району Полтавської області.

31. Про погодження надання спеціального дозволу закритому акціонерному товариству „Новосанжарський завод продовольчих товарів „Ворскла” на промислову розробку Світловодського родовища підземних мінеральних вод, яке розташоване на території смт. Нові Санжари Полтавської області.

32. Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природного середовища України на продаж спеціального дозволу на користування надрами Сорочинського газоконденсатного родовища, яке розташоване на території Миргородського району Полтавської області.

33. Про погодження місця розташування канави для відводу ґрунтових вод з промислового майданчика металургійного заводу товариства з обмеженою відповідальністю „ВОРСКЛА сталь” на території Дмитрівської сільської ради (за межами населених пунктів) Комсомольської міської ради Полтавської області.

34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж селища Новооржицьке Новооржицької селищної ради Оржицького району Полтавської області.

35. Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю „ЛЦЗ” для розробки Короваївського родовища суглинків, яке розташоване на території Гребінківського району Полтавської області.

36. Про Програму розвитку обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2007 рік та заходи по погашенню заборгованості з виплати заробітної плати. <Додаток №1>

37. Про надання пільг Полтавському обласному комунальному підприємству "Аеропорт-Полтава" в частині оплати податків до обласного бюджету.

38. Про створення обласного комунального підприємства «Полтавський музей дальньої авіації».

39. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Акімова В.І.

40. Про реорганізацію Полтавського обласного об'єднання державних комунальних підприємств кіновідеомережі і прокату кіновідеофільмів.<Додаток №1>