IX сесія V скликання 8 червня 2007 року

Порядок денний

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 1 квартал 2007 року.

2. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2007 рік.

3. Про затвердження регіональної Програми технічного оснащення підприємств житлово-комунального господарства Полтавської області на 2007 рік.

4. Про внесення змін до Програми створення сприятливих умов для стабілізації та розвитку тваринництва на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням третьої сесії обласної ради п'ятого скликання від 10 серпня 2006 року.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання, поліграфічного виробництва та розповсюдження видавничої продукції у Полтавській області на 2005-2007 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання, поліграфічного виробництва та розповсюдження видавничої продукції у Полтавській області на 2005-2007 роки.

7. Про увічнення пам'яті видатних земляків.

8. Про приміщення для обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

9. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

10. Про реорганізацію комунального підприємства "Облжитлопостач" Полтавської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства Полтавської обласної ради "Полтававодоканал".

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж села Михайленки Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж сіл Драбинівка, Вовківка, Веселка, Довга Пустош Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.

13. Про погодження надання спеціального дозволу дочірньому підприємству Національної акціонерної компанії „Надра України” „Центрукргеологія” на геологічне вивчення надр Мелехівської ділянки Сула-Удайського родовища бурого вугілля, яка розташована на території Чорнухинського та Лубенського районів Полтавської області.

14. Про переоформлення гірничого відводу відкритому акціонерному товариству „Рижівський гранітний кар’єр” для розробки Рижівської ділянки Редутського родовища гранітів, яка розташована на території м.Комсомольськ Полтавської області.

15. Про погодження надання спеціальних дозволів відкритому акціонерному товариству „Укрнафта” на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Гаркушинської, Сухоносівської та Болотівсько-Західно-Суходолівської площ, які розташовані на території Полтавської області.

16. Про переоформлення гірничого відводу приватному підприємству „Цегельник і К” для розробки Підгірського родовища суглинків, яке розташоване на території Кобеляцького району Полтавської області.

17. Про затвердження Порядку розгляду питань користування надрами на території Полтавської області.

18. Про погодження продовження терміну дії спеціального дозволу № 2610 відкритому акціонерному товариству "Хорольська механізована пекарня" на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр Хорольського родовища підземних мінеральних лікувально-столових вод, яка розташована на території м.Хорол Полтавської області.

19. Про погодження надання спеціального дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ – ПІДПРИЄМСТВО "ІЗУМРУД ЛТД" на промислову розробку ділянки надр Майбородівського родовища підземних мінеральних лікувально-столових вод, яка розташована на території Кременчуцького району Полтавської області.

20. Про погодження надання спеціальних дозволів закритому акціонерному товариству "АМКО" на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Гаркушинської, Сухоносівської та Болотівсько-Західно-Суходолівської площ, які розташовані на території Полтавської області.

21. Про погодження надання спеціального дозволу закритому акціонерному товариству "АМКО" на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Веселої площі, яка розташована на території Гадяцького району Полтавської області.

22. Про клопотання Міністерства охорони навколишнього природного середовища України щодо погодження продажу спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами Веселої, Сухоносівської та Болотівсько-Західно-Суходолівської площ, які розташовані на території Полтавської області

23. Про переоформлення гірничого відводу споживчому товариству „Полтавабудматеріали” для розробки Лохвицького родовища суглинків, яке розташоване на території Лохвицького району Полтавської області.

24. Про внесення змін до обласної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2006-2010 роки.

25. Про премії Полтавської обласної ради на підтримку української мови та писемності

26. Про прийняття та передачу нерухомого майна.

27. Про затвердження обласної Програми організаційного забезпечення діяльності судів області на 2007-2010 роки.

28. Про затвердження Програми правової освіти населення області на 2007-2010 роки.

29. Про прийняття та передачу нерухомого майна.

30. Про затвердження обласної Програми організаційного забезпечення діяльності судів області на 2007-2010 роки.

31. Про затвердження Програми правової освіти населення області на 2007-2010 роки.

32. Про внесення змін до рішення сьомої позачергової сесії обласної ради п’ятого скликання від 28 лютого 2007 року „Про затвердження Положення про порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва”.

33. Про затвердження Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2007-2008 роки.

34. Про затвердження Програми створення страхового фонду документації Полтавської області.

35. Про внесення змін до рішення сьомої позачергової сесії обласної ради п’ятого скликання від 28 лютого 2007 року „Про затвердження Положення про порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва”.

36. Про створення регіонального страхового фонду продовольчого зерна в області на 2007-2008 маркетинговий рік.

37. Про депутатський запит депутата обласної ради Сільчука В.Є.

38. Про депутатський запит депутата обласної ради Акімова В.І.