X сесія V скликання 6 вересня 2007 року

Порядок денний

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 1 півріччя 2007 року. <Додаток №1> <Додаток №2>

2. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2007 рік. <Додаток №1> <Додаток №2> <Додаток №3> <Додаток №4> <Додаток №5> <Додаток №6> <Додаток №7> <Додаток №8>

3. Про затвердження Додаткового переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2007 році. <Додаток>

4. Про затвердження Програми "Попередження виникнення аварійних ситуацій в окремих загально-освітніх навчальних закладах області на 2007 рік". <Додаток>

5. Про затвердження Програми інформатизації Полтавської області на 2007-2009 роки. <Додаток>

6. Про затвердження регіональної Програми технічного і фінансового забезпечення, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв'язку Полтавської області на 2008-2010 роки. <Додаток>

7. Про внесення змін до рішення дев'ятої сесії обласної ради п'ятого скликання від 8 червня 2007 року "Про затвердження регіональної Програми технічного оснащення підприємств житлово-комунального господарства Полтавської області". <Додаток №1> <Додаток №2> <Додаток №3>

8. Про внесення зміни до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2007 році, затвердженого рішенням сьомої позачергової сесії обласної ради п'ятого скликання від 28 лютого 2007 року “Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2007 році”.

9. Про часткову зміну рішення восьмої сесії обласної ради п'ятого скликання від 20 квітня 2007 р. "Про створення обласного комунального підприємства "Полтавський музей дальньої авіації".

10. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

11. Про протест прокурора області на рішення двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради четвертого скликання від 31.03.2006 р. "Про надання в користування мисливських угідь".

12. Про погодження надання спеціальних дозволів дочірній компанії „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Кошевойської та Східно-Яблунівської площ, які розташовані на території Полтавської області.

13. Про погодження продовження терміну дії спеціальних дозволів дочірній компанії „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України” на промислову розробку нафтогазоносних надр Роднікового та Горобцівсько-Відрадненського родовищ, які розташовані на території Решетилівського району Полтавської області.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж селища Нові Санжари Полтавської області.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж села Верхоли Ковалівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

16. Про подання до Верховної Ради України щодо погодження місця розташування земельної ділянки Карлівському виробничому управлінню житлово-комунального господарства на особливо цінних землях для розширення меж кладовища на території Карлівської міської ради Карлівського району Полтавської області.

17. Про погодження надання земельної ділянки під землі промисловості для розширення глиняного кар’єру ТОВ Чутівський “Райагробуд” за рахунок земель запасу Черняківської сільської ради за межами населених пунктів на території Черняківської сільської ради Чутівського району Полтавської області

18. Про погодження продовження терміну дії спеціального дозволу № 2525 товариству з обмеженою відповідальністю „КОНТО” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних мінеральних вод, яка розташована на території Полтавського району Полтавської області.

19. Про погодження надання спеціального дозволу закритому акціонерному товариству лікувально-оздоровчих закладів „Миргородкурорт” на промислову розробку ділянки Миргородського родовища підземних прісних питних вод, яка розташована на території м. Миргород Полтавської області.

20. Про погодження надання спеціальних дозволів закритому акціонерному товариству „АМТЕК” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Величківської та Дроботівської площ, які розташовані відповідно на території Лубенського та Великобагачанського районів Полтавської області.

21. Про зміни в адміністративно-територіальному устрої області.

22. Про оголошення, зміну меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду Полтавської області.

23. Про пооб'єктний перелік робіт з охорони земель, які необхідно виконати за кошти, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. <Додаток>

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж сіл Піщане, Кривуші, Ковалівка Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

25. Про передачу об'єкта до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

26. Про внесення змін і доповнень до Програми розвитку культур національних меншин Полтавської області на 2006-2010 роки.

27. Про погодження кандидатури Пономаренка Івана Федоровича, Деревківського сільського голови Котелевського району для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

28. Про погодження клопотання відкритого акціонерного товариства „Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат” щодо списання з обліку балансових запасів корисних копалин.

29. Про погодження надання спеціального дозволу підприємству комунальної служби „Старт” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки Кобеляцького родовища підземних прісних вод, яка розташована на території смт.Білики Кобеляцького району Полтавської області.

30. Про надання гірничого відводу приватному підприємцю Чіп Нелі Альбінівні для розробки Козельщинського родовища суглинків, яке розташоване на території смт.Козельщина Козельщинського району Полтавської області. <Додаток>

31. Про погодження відкритому акціонерному товариству „Укрнафта” розширення меж ділянки нафтогазоносних надр Решетняківського родовища, раніше наданої у користування спеціальним дозволом з метою промислової розробки та розташованої на території Новосанжарського району Полтавської області.

32. Про погодження надання спеціального дозволу відкритому акціонерному товариству „Укрнафта” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафтогазоносних надр Гасенківської площі, яка розташована на території Миргородського району Полтавської області.

33. Про подання до Верховної Ради України щодо погодження місця розташування земельної ділянки на особливо цінних землях під будівництво експлуатаційної свердловини № 101 та під’їзду до неї на Рудівсько-Червонозаводському родовищі ВАТ “Укрнафта” в особі структурного підрозділу нафтогазовидобувного управління “Полтаванафтогаз” із земель громадянки Давиденко Ганни Андріївни на території Гирявоісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

34. Про подання до Верховної Ради України щодо погодження місця розташування земельної ділянки на особливо цінних землях під будівництво експлуатаційної свердловини № 204 та під’їзду до неї на Рудівсько-Червонозаводському родовищі ВАТ “Укрнафта” в особі структурного підрозділу нафтогазовидобувного управління “Полтаванафтогаз” із земель громадянки Булак Катерини Андріївни на території Гирявоісковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

35. Про перенесення простроченої бюджетної кредиторської заборгованості за виконані роботи по будівництву обласного протитуберкульозного диспансеру з програми КПКВК 7861810 "Будівництво та реконструкція спеціалізованих закладів охорони здоров'я Полтавської області" на КФК 150101 "Капітальні вкладення". <Додаток №1> <Додаток №2> <Додаток №3>

36. Про передачу на баланс ВАТ "Полтаваобленерго" об'єктів завершених будівництвом: 1. Електромереж резервного електропостачання харчоблоку обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухомого апарату по вул. Садовій, 26 в м. Полтаві; 2. Трансформаторної підстанції та зовнішніх мереж електропостачання Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського по вул. Шевченка, 23 в м. Полтаві; 3. Трансформаторної підстанції та зовнішніх мереж електропостачання будинку обласного центру естетичного виховання учнівської молоді по вул. Жовтневій, 67 в м. Полтаві. <Додаток №1> <Додаток №2> <Додаток №3>

37. Про керівників суб'єктів спільної власності територіальних громад області.

38. Про приймання-передачу майна.

39. Про внесення змін до рішення восьмої сесії обласної ради п'ятого скликання від 20 квітня 2007 року "Про реорганізацію Полтавського обласного об'єднання державних комунальних підприємств кіновідеомережі і прокату кіновідеофільмів".

40. Про депутатський запит депутата обласної ради Шкарбана А.М.

41. Про депутатський запит депутата обласної ради Шляхового Ю.В.

42. Про депутатський запит депутата обласної ради Марченка В.О.

43. Про депутатський запит депутата обласної ради Залужного О.М.

44. Про депутатський запит депутата обласної ради Христова Д.І.

45. Про депутатський запит депутатів обласної ради Несена В.Г. і Масенка О.М.

46. Про депутатський запит депутатів обласної ради Пархоменка В.О., Козерода А.В. і Оніщенка В.М.