XVIII сесія V скликання 25 листопада 2008 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
вісімнадцятої сесії обласної ради п'ятого скликання

 

1. Про заходи щодо мінімізації негативного впливу загальнодержавної економічної кризи на соціально-економічний розвиток Полтавської області. <Додаток №1>

2. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2008 року. <Додаток №1><Додаток №2><Додаток №3>

3. Про обласну цільову Програму підтримки кредитування індивідуального житлового будівництва на селі у Полтавській області "Власний дім" на 2009-2011 роки. <Додаток №1><Додаток №2>

4. Про затвердження обласної Програми підвищення рівня забезпечення продуктами власного виробництва будинків-інтернатів системи соціального захисту населення облдержадміністрації на 2008-2010 роки. <Додаток №1>

5. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2008 рік. <Додаток №1><Додаток №2><Додаток №3><Додаток №4><Додаток №5><Додаток №6>

6. Про створення при обласній раді управління економічного та фінансового моніторингу. <Додаток №1><Додаток №2><Додаток №3>

7. Про хід виконання Програми створення сприятливих умов для стабілізації та розвитку тваринництва на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням третьої сесії обласної ради п’ятого скликання від 10 серпня 2006 року із внесеними змінами.

8. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

9. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад області. <Додаток №1>

10. Про надання згоди на продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення з підвалом за адресою: м. Хорол, вул. Леніна, 116.

11. Про надання згоди на продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: Пирятинський район, с. Вікторія, вул. Озерна, 4.

12. Про надання згоди на продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: Пирятинський район, с. Калинів Міст, вул. Тімірязєва, 12а.

13. Про надання згоди на продаж шляхом викупу частини нежитлового приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 24.

14. Про надання згоди на продаж шляхом викупу нежитлового приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Короленка, 26.

15. Про надання згоди на продаж шляхом викупу комплексу будівель за адресою: м. Кременчук, вул. Редутна, 48.

16. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

17. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

18. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством „Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів” на промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території Хорольського району Полтавської області.

19. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Новосанжарським селищним комбінатом комунальних підприємств на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території смт. Нові Санжари Новосанжарського району Полтавської області.

20. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Дочірньою компанією „Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території смт. Диканька Диканського району Полтавської області.

21. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Дочірньою компанією „Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території Диканського району Полтавської області.

22. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством „Укрнафта” на видобування нафтогазоносних надр Малосорочинського родовища, яке розташоване на території Миргородського району Полтавської області, у зв’язку з розширенням раніше наданої у користування ділянки надр.

23. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Українським державним геологорозвідувальним інститутом на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Чорняківської площі, яка розташована на території Зіньківського та Гадяцького районів Полтавської області.

24. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством „Пирятинський сирзавод” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.Пирятин Полтавської області.

25. Про внесення змін та доповнень до положення "Про цільовий фонд обласної ради".

26. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: м. Кременчук, вул. Молодогвардійців, 30.

27. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: м. Пирятин, вул. Леніна, 47.

28. Про зміни у складі постійних комісій обласної ради.

29. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю “Сокіл Мисливець” мисливських угідь на території Чорнухинського району.

30. Про надання в користування державному підприємству “Чорнухиагроліс” мисливських угідь на території Чорнухинського району.

31. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю “Мисливське господарство” Дорослі забави” мисливських угідь на території Чорнухинського району.

32. Про надання в користування приватному підприємству “Чорнухинське підприємство по наданню будівельних та комунальних послуг “Прогрес” мисливських угідь на території Чорнухинського району.

33. Про додаткове надання в користування державному підприємству “Лубенське лісове господарство” мисливських угідь на території Чорнухинського району.

34. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю “Спеціалізоване мисливське господарство “Чорнухи” мисливських угідь на території Чорнухинського району.

35. Про додаткове надання в користування мисливському господарству “Вороньківське” державного підприємства “Пирятинське лісове господарство” мисливських угідь на території Чорнухинського району.

36. Про надання в користування приватному підприємству “Мисливське господарство “Червонобережжя” мисливських угідь на території Чорнухинського району.

37. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: смт. Семенівка, вул. Чапаєва, 178.

38. Про продаж шляхом проведення аукціону об'єкту незавершеного будівництва за адресою: Полтавський район, с. Гожули, вул. Ульянова.

39. Про зарахування внеску до статутного фонду комунального підприємства "Об'єднане готельне господарство".

40. Про надання пільг Полтавському обласному комунальному підприємству "Аеропорт-Полтава" в частині сплати податків до обласного бюджету.

41. Про внесення змін до Додаткового переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2008 році, затвердженого рішенням сімнадцятої сесії обласної ради п'ятого скликання від 17 вересня 2008 року “Про затвердження Додаткового переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2008 році".

42. Про розмежування земель державної та комунальної власності на території Білухівської сільської ради Карлівського району Полтавської області.

43. Про розмежування земель державної та комунальної власності на території Климівської сільської ради Карлівського району Полтавської області.

44. Про депутатський запит депутата обласної ради Пархоменка В.О.

45. Про депутатський запит депутата обласної ради Пустовгара О.М.