XXII сесія V скликання 28 серпня 2009 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
двадцять другої сесії обласної ради п'ятого скликання

 

1.Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за І квартал 2009 року.<Додаток №1>

2.Про внесення змін до додатку обласної Програми будівництва сучасних спортивних футбольних майданчиків зі штучним покриттям на 2008-2011 роки.

3. Про внесення змін до обласної Програми організаційного забезпечення діяльності судів області на 2007-2010 роки.<Додаток №1>

4. Про внесення змін до рішення дев'ятнадцятої сесії обласної ради п'ятого скликання від 27 січня 2009 р. "Про Програму розвитку обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2009 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі".

5. Про внесення змін до переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг, на які планується спрямувати у 2009 році кошти спеціального фонду обласного бюджету.<Додаток №1>

6. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2009 році, затвердженого рішенням двадцятої позачергової сесії обласної ради п’ятого скликання від 27 березня 2009 року “Про затвердження додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2009 році”.

7. Про внесення змін до додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2009 році, затвердженого рішенням двадцятої позачергової сесії обласної ради п’ятого скликання від 27 березня 2009 року “Про затвердження додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовищаобласті в 2009 році”.

8. Про зміни в Переліку підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад області.

9. Про передачу об'єкта незавершеного будівництва каналізаційного колектора селища Семенівка у спільну власність територіальних громад району.

10. Про прийняття та передачу нерухомого майна у комунальну власність територіальних громад Семенівського району.

11. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

12. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

13. Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Глобинського району Полтавської області.

14. Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Полтавського району Полтавської області.

15. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотоюВерховної Ради України.

16. Про продаж шляхом викупу орендованого комплексу будівель за адресою: м. Кременчук, вул. Редутна, 48.

17. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 163.

18. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: Пирятинський район, с. Вікторія, вул. Озерна, 4.

19. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: Пирятинський район, с. Калинів Міст, вул. Тімірязєва, 12а.

20. Про продаж шляхом проведення аукціону незавершеного будівництва школи за адресою: Шишацький район, с. Федунка.

21. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення з підвалом за адресою: м. Хорол, вул. Леніна, 116.

22. Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністюТорговий Дім “Співдружність” для розробки Михнівського родовища суглинків, якерозташоване на території Лубенського району Полтавської області.

23. Про переоформлення гірничого відводу державному підприємству“Управління промислових підприємств державної адміністрації залізничноготранспорту України” для розробки Крюківського родовища гранітів, якерозташоване на території м.Кременчук та Кременчуцького району Полтавськоїобласті.

24. Про внесення змін та доповнень до рішення четвертої позачергової сесії обласної ради п'ятого скликання від 15 вересня 2006 року "Про присвоєння рангу, встановлення надбавки до посадового окладу, виплату допомоги та щомісячних премій голові обласної ради".

25. Про оголошення, зміну меж територій та об'єктів природно-заповідного фонду Полтавської області.

26. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад області.

27. Про продаж шляхом викупу орендованого нежитлового приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Короленка, 26.

28. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2009 рік.<Додаток №1><Додаток №2><Додаток №3><Додаток №4><Додаток №5>

29. Про внесення доповнень до рішення двадцять першої сесії обласної радип'ятого скликання від 28 квітня 2009 року "Про організацію оплачуванихгромадських робіт на 2009 рік".<Додаток №1>

30. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволуДочірньою компанією „Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії „НафтогазУкраїни” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробкуділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на територіїЛохвицького району Полтавської області.

31. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволуДочірньою компанією „Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії „НафтогазУкраїни” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробкуділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на територіїЛубенського району Полтавської області.

32. Про клопотання Міністерства охорони навколишнього природногосередовища України щодо погодження продажу спеціальних дозволів накористування нафтогазоносними надрами на площах, які розташовані на територіїПолтавської області.

33. Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Маяк" для розробки Великорублівського родовища суглинків, яке розташоване на території Котелевського району Полтавської області.

34. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Великобагачанським комбінатом комунальних підприємств на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території Великобагачанського району Полтавської області.

35. Про депутатський запит депутата обласної ради Масенка О.М.

36. Про депутатський запит депутата обласної ради Акімова В.І.

37. Про депутатський запит депутата обласної ради Акімова В.І.

38. Про депутатський запит депутатів обласної ради Акімова В.І., Гальченка І.В., Метеліна Ю.М. ТА Луніки В.Т.

39. Про депутатський запит депутатів обласної ради Гришка В.В., Козерода А.В. та Кулініча О.І.

40. Про депутатський запит депутатів обласної ради Козерода А.В. та Кулініча О.І.

41. Про депутатський запит депутатів обласної ради Гришка В.В., Козерода А.В. та Кулініча О.І.

42. Про Угоду щодо співпраці між Полтавською обласною радою та Законодавчими зборами Ленінградської області.