XXIII сесія V скликання 02 грудня 2009 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять третьої сесії обласної ради п'ятого скликання

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 1 півріччя 2009 року.<Додаток №1><Додаток №2><Додаток №3><Додаток №4><Додаток №5>

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області за 9 місяців 2009 року.

3. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2009 року.<Додаток №1>

4. Про обласну Програму створення демонстраційних об'єктів високої енергоефективності на 2010-2015 роки.

5. Про внесення змін до програми підтримки та розвитку Комунальногоавтотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2009-2010 роки.

6. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2009 рік.<Додаток №1><Додаток №2><Додаток №3><Додаток №4><Додаток №5>

7. Про внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені А.С. Макаренка.

8. Про внесення змін до Положень премій Полтавської обласної ради на підтримку української мови та письменності.

9. Про Полтавську обласну премію імені М.В. Скліфосовського.

10. Про прийняття та передачу нерухомого майна у комунальну власність територіальних громад Хорольського району. (не пiдтримане депутатами обласної ради)

11. Про надання пільг Полтавському обласному комунальному підприємству"Аеропорт-Полтава" в частині сплати земельного податку до обласного бюджету.

12. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальнихгромад області.

13. Про внесення змін до рішень чотирнадцятої, сімнадцятої та двадцятьдругої сесій обласної ради п'ятого скликання, відповідно від 25.03.08, 17.09.08 та28.08.09 "Про Обласну програму приватизації майна спільної власностітериторіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2008-2009 роки","Про надання згоди на продаж шляхом проведення аукціону нежитловогоприміщення за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 163" та "Про продаж шляхомпроведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: м. Миргород, вул.Гоголя, 163".

14. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

15. Про затвердження списку народних засідателів Апеляційного судуПолтавської області.

16. Про уточнення назви села Мокріївка Черкащанської сільської радиМиргородського району Полтавської області.

17. Про об'єднання сіл Фуглі, Запорожці, Мокрії в село Мокрії Черкащанськоїсільської ради Миргородського району Полтавської області.

18. Про зняття з облікових даних сіл Фуглі, Запорожці Черкащанської сільськоїради Миргородського району Полтавської області.

19. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальногодозволу відкритим акціонерним товариством "Укртранснафта" на геологічневивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовищапідземних прісних вод, яка розташована на території Гадяцького районуПолтавської області.

20. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальногодозволу комунальним підприємством "Оржиця-водоканал" на геологічневивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовищапідземних прісних вод, яка розташована на території Оржицького районуПолтавської області.

21. Про клопотання Міністерства охорони навколишнього природногосередовища України щодо погодження продажу спеціального дозволу нагеологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробкунафтогазоносних надр Свистунківсько-Червонолуцької площі, яка розташована натериторії Лохвицького району Полтавської області.

22. Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природногосередовища України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, утому числі дослідно-промислову розробку ділянки Миргородського родовищапідземних мінеральних столових вод, яка розташована на території Миргородськогорайону Полтавської області.

23. Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природногосередовища України на продаж спеціального дозволу на користування надрами зметою видобування піску Новоселівського-2 родовища, яке розташоване натериторії Полтавського району Полтавської області.

24. Про надання погодження Міністерству охорони навколишньогоприродного середовища України на продаж спеціального дозволу на геологічневивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надрПеревозівського родовища, яке розташоване на території Гадяцького районуПолтавської області.

25. Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природногосередовища України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, утому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Ярмаківськоїплощі, яка розташована на території Миргородського району Полтавської області.

26. Про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України щодо проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами.

27. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволудочірньою компанією „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії„Нафтогаз України” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промисловурозробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафтогазоноснихнадр Зв’язівської площі, яка розташована на території Миргородського районуПолтавської області.

28. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволудочірньою компанією „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії„Нафтогаз України” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промисловурозробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафтогазоноснихнадр Західно-Новотроїцької площі, яка розташована на території Гадяцькогорайону Полтавської області.

29. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволудочірньою компанією „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії„Нафтогаз України” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промисловурозробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафтогазоноснихнадр Північно-Котелевської площі, яка розташована на території Котелевськогорайону Полтавської області.

30. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволудочірньою компанією „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії„Нафтогаз України” на промислову розробку нафтогазоносних надр Більськогородовища, яке розташоване на території Зіньківського та Котелевського районівПолтавської області.

31. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволудочірньою компанією „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії„Нафтогаз України” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промисловурозробку надр Будищансько-Чутівської площі, яка розташована на територіїЧутівського, Диканського, Котелевського та Полтавського районів Полтавськоїобласті.

32. Про внесення змін до рішення дев'ятнадцятої сесії обласної ради п'ятогоскликання від 27 січня 2009 року "Про Програму розвитку обласного комунальногопідприємства "Аеропорт-Полтава" на 2009 рік та заходи з погашеннязаборгованості по заробітній платі".

33. Про Програму розвитку обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2010 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі.

34. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

35. Про внесення змін до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2009-2011 роки.

36. Про внесення змін до обласної Програми "Молодь Полтавщини" на 2009- 2011 роки.

37. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу державним підприємством "Жовтневий спиртовий завод" на 6геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянкиродовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.Карлівка Карлівського району Полтавської області.

38. Про внесення змін і доповнень до Програми правової освіти населення області на 2007 – 2010 роки.

39. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2009 році, затвердженого рішенням двадцятої позачергової сесії обласної ради п’ятого скликання від 27 березня 2009 року “Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2009 році”.

40. Про депутатський запит депутата обласної ради Коваля І.М.