XXIV сесія V скликання 26 лютого 2010 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять четвертої сесії обласної ради п'ятого скликання

1.Про план роботи обласної ради на І півріччя 2010 року.

2.Про організацію оплачуваних громадських робіт на 2010 рік.

3.Про затвердження Порядку забезпечення препаратами інсуліну за рахунок цільових видатків обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет у 2010 році.

4.Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії обласної ради четвертого скликання від 31 березня 2004 року "Про затвердження нової редакції Положення про щорічну премію імені Панаса Мирного".

5.Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2010 рік.

6.Про створення шляхом перетворення Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву імені О. Бутовського, Обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі спортивних єдиноборств "Олімпійські надії", Полтавської обласної школи вищої спортивної майстерності.

7.Про реорганізацію Потоківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, які потребують корекції розумового розвитку, шляхом приєднання до Кременчуцького педагогічного училища імені А.С. Макаренка та передачу йому цілісного майнового комплексу.

8. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

9.Про приймання об'єктів водопостачання та водовідведення м.Миргорода у спільну власність територіальних громад області.

10.Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 163-А.(не пiдтримане депутатами обласної ради)

11.Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

12.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів дочірньою компанією „Укргазвидобування” Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ підземних прісних вод в межах нафтогазоконденсатних родовищ, які розташовані на території Полтавської області.

13.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Дочірньою компанією „Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території Зіньківського району Полтавської області.

14.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Дочірньою компанією „Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території Решетилівського району Полтавської області.

15.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством „Пласт” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території Шишацького району Полтавської області.

16.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів Представництвом "Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ підземних прісних вод в межах Мехедівсько-Голотовщинського та Свиридівського газоконденсатних родовищ, які розташовані на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

17.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Хорольська механізована пекарня" на промислову розробку ділянки родовища підземних мінеральних лікувально-столових вод, яка розташована на території м.Хорол Хорольського району Полтавської області.

18.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу обласним комунальним виробничим підприємством водопровідно-каналізаційного господарства "Миргородводоканал" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних питних вод, яка розташована на території м. Миргород Полтавської області.

19.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Миргородський сироробний комбінат" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території м. Миргород Полтавської області.

20.Про переоформлення гірничого відводу державному підприємству “Управління промислових підприємств державної адміністрації залізничного транспорту України” для розробки Редутського родовища гранітів, яке розташоване на території м.Комсомольськ Полтавської області.

21.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Українським державним геологорозвідувальним інститутом на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Пишненківської площі, яка розташована на території Зіньківського району Полтавської області.

22.Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природного середовища України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу та конденсату ділянки № 2-Біличівська Південно-Срібнянської зони структур, яка частково розташована на території Чорнухинського району Полтавської області.

23.Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природного середовища України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку вуглеводнів Юрківської площі, яка розташована на території Миргородського району Полтавської області.

24.Про затвердження обласної Програми зайнятості населення на 2010-2011 роки.

25.Про Полтавську обласну премію імені С.А. Ковпака.

26.Про відзначення в області 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

27.Про зміну меж села Малий Тростянець Тростянецької сільської ради Полтавського району Полтавської області.

28.Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

29.Про депутатський запит депутата обласної ради Шкарбана А.М.

30.Про депутатський запит депутата обласної ради Капленка В.І.