XXVII сесія V скликання 23 червня 2010 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
двадцять сьомої сесії обласної ради п'ятого скликання

1.Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за І квартал 2010 року.

2.Про план роботи обласної ради на ІІ півріччя 2010 року.

3.Про обласну цільову Програму будівництва (придбання) доступного житла на 2010 – 2017 роки.

4.Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення двадцятоїпозачергової сесії обласної ради п`ятого скликання від 27 березня 2009 року«Про цільову програму впровадження в області проекту Програми РозвиткуОрганізації Об`єднаних Націй (ПРООН) та Європейської Комісії (ЄК)«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2009 – 2010 роки».

5.Про внесення змін і доповнень до обласної Програми розвитку культури на2006-2010 роки.

6.Про внесення змін та доповнень до обласної Програми увічнення пам’ятівидатних земляків на 2010 рік.

7.Про внесення змін до додатку обласної Програми будівництва сучаснихспортивних майданчиків зі штучним покриттям на 2010 р.

8.Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування зфонду охорони навколишнього природного середовища області в 2010 році.

9.Про пооб'єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягаютькомпенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядкувідшкодуваннявтратсільськогосподарськогоілісогосподарськоговиробництва.

10.Про створення регіонального страхового фонду продовольчого зерна вПолтавській області на 2010-2011 маркетинговий рік.

11.Про підтримку сільськогосподарської дорадчої діяльності в області наперіод до 2015 року.

12.Про розподіл коштів спеціального фонду обласного бюджету, призначенихдля фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією,ремонтом і утриманням мережі автомобільних доріг області.

13.Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2010 рік.

14.Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії обласної радип'ятого скликання від 26 лютого 2010 року "Про організацію оплачуванихгромадських робіт на 2010 рік".

15.Про внесення змін до рішення шостої позачергової сесії обласної радип’ятого скликання від 28 грудня 2006 року «Про затвердження в новійредакції Порядку передачі в оренду майна спільної власностітериторіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, Методикирозрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільноївласності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, якеперебуває в управлінні обласної ради, типових договорів оренди» зізмінами, затвердженими сьомою позачерговою сесією обласної радип’ятого скликання від 28 лютого 2007 року.

16.Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду тазвільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів),які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і містобласті, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової формиконтракту.

17.Про подання щодо зміни і встановлення меж міста Комсомольська.

18.Про нову редакцію Положення про Книгу Пошани Полтавської обласноїради.

19.Про координатора Угоди Полтавської обласної ради та Законодавчих зборівЛенінградської області.

20.Про внесення змін до складу постійних комісій обласної ради.

21.Про виключення з облікових даних села Гребеняки Ковердинобалківськоїсільської ради Шишацького району Полтавської області.

22.Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою таГрамотою Верховної Ради України.

23.Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальнихгромад області.

24.Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлових будівель за адресою:смт Семенівка, вул. Чапаєва, 178.

25.Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлового приміщення заадресою: м. Кременчук, вул. Молодогвардійців, 30.

26.Про продажшляхом проведення аукціону нежитлового приміщення зпідвалом за адресою: м. Хорол, вул. Леніна, 116.

27.Про продажшляхом проведення аукціону нежитлового приміщення заадресою: Пирятинський район, с. Калинів Міст, вул. Тімірязєва, 12а.

28.Про продажшляхом проведення аукціону нежитлового приміщення заадресою: Пирятинський район, с. Вікторія, вул. Озерна, 4.

29.Про продаж шляхом проведення аукціону під розбирання незавершеногобудівництва школи за адресою: Шишацький район, с. Федунка.

30.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволутовариством з обмеженою відповідальністю "Мінерал" на геологічневивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовищапідземних прісних вод, яка розташована на території Полтавського районуПолтавської області.

31.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволуприватним акціонерним товариством "Пирятинський сирзавод" на геологічневивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовищапідземних прісних вод, яка розташована на території смт.ЧорнухиЧорнухинського району Полтавської області.

32.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволувідкритим акціонерним товариством "Глобинський маслозавод" нагеологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки5родовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.ГлобинеГлобинського району Полтавської області.

33.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволузакритим акціонерним товариством "Полтавська птахофабрика" навидобування підземних прісних вод ділянки родовища, яка розташована натериторії Диканського району Полтавської області.

34.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволувідкритим акціонерним товариством "Електромотор" на геологічне вивчення,у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземнихпрісних вод, яка розташована на території м.Полтава.

35.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволуприватним акціонерним товариством "Полтавський олійно-екстракційнийзавод – Кернел Груп" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, якарозташована на території м.Полтава.

36.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволутовариством з обмеженою відповідальністю "Будіндустрія-2003" нагеологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянкиродовища підземних прісних вод, яка розташована на території Оржицькогорайону Полтавської області.

37.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволувідкритим акціонерним товариством "Полтавський автоагрегатний завод" нагеологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянкиродовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.Полтава.

38.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволутовариством з обмеженою відповідальністю "Лохвицький комбікормовийзавод" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробкуділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на територіїм.Червонозаводське Лохвицького району Полтавської області.

39.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволутовариством з обмеженою відповідальністю "Техмолпром" на геологічневивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовищапідземних прісних вод, яка розташована на території м.Гадяч Гадяцькогорайону Полтавської області.

40. Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природногосередовища України на продаж спеціального дозволу на геологічневивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку вуглеводнівРуновщинської ділянки, яка розташована на території Полтавського районуПолтавської області (не підтримане депутатами)

41.Про переоформлення гірничого відводу закритому акціонерному товариству“Кременчуцьке кар'єроуправління "Кварц” для розробки Піщанськогородовища мігматитів та гранітів, яке розташоване на території м.Кременчукта Кременчуцького району Полтавської області.

42.Про внесення змін до рішень сесій обласної ради.

43.Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громадобласті.

44.Про продаж шляхом проведення аукціону незавершеного будівництвашколи під розбирання за адресою: Полтавський район, с. Гожули, вул.Ульянова.

45.Про внесення змін до рішення третьої сесії обласної ради двадцятьтретього скликання "Про заходи по забезпеченню управління майномспільної власності територіальних громад Полтавської області" від 17листопада 1998 року.

46.Про Проект "Створення кластерної моделі підготовки туристичноїінфраструктури Полтавщини для проведення "Євро-2012" для участі уВсеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевогосамоврядування.

47.Про оголошення, зміну меж територій та об’єктів природно-заповідногофонду Полтавської області.

48.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволівзакритим акціонерним товариством "Полтавська птахофабрика" нагеологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянокродовищ підземних прісних вод, які розташовані на території Полтавськоїобласті.

49.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволувідкритим акціонерним товариством "Хорольський механічний завод" нагеологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянкиродовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.ХоролХорольського району Полтавської області.

50.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволуприватним підприємством "Білоцерківська агропромислова група" нагеологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянкиродовища підземних прісних вод, яка розташована на територіїВеликобагачанського району Полтавської області.

51.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволуказенним підприємством "Південукргеологія" на проведення розвідки8підземних вод для централізованого водопостачання населених пунктівКременчуцького району Полтавської області.

52.Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю“Придніпровський гранітний кар'єр” для розробки Чикалівського родовищамігматитів, яке розташоване на території Кременчуцького районуПолтавської області.

53.Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністюЧутівський "Райагробуд” для розробки ділянки No 1 Кочубеївського-2родовища суглинків, яка розташована на території Чутівського районуПолтавської області.

54.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволутовариством з обмеженою відповідальністю "Глобинський м'ясокомбінат" нагеологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянкиродовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.ГлобинеГлобинського району Полтавської області.

55.Про порядок реалізації проекту "Створення інноваційної моделі соціальногозахисту одиноких непрацездатних громадян,позбавлення волі в Полтавській області".

56.Про депутатський запит депутата обласної ради Шляхового Ю.В.