XXVIII сесія II засідання V скликання 12 жовтня 2010 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради п'ятого скликання II засідання

1.Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за І півріччя 2010 року.

2.Про затвердження Обласної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки.

3.Про продовження на 2011 рік дії Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження у Полтавській області на 2008-2010 роки та внесення до неї змін та доповнень.

4.Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії обласної ради п’ятого скликання від 02 грудня 2009 року "Про Програму розвитку обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2010 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі.

5.Про внесення змін до програми підтримки Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2009-2010 роки.

6.Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2010 рік.

7.Про ліквідацію Миргородської районної дирекції кіновідеомережі.

8.Про затвердження Програми залучення інвестицій у розвиток Полтавської області до 2015 року.

9.Про керівників субєктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

10.Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

11.Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2008-2009 роки та продаж обєкта незавершеного будівництва спортивно-оздоровчого комплексу за адресою: м. Полтава. вул. Юрченка, 1-А.

12.Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

13.Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

14.Про виключення з облікових даних села Чернета Лукімської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

15.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством "Нафтогазвидобування" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Шишацького району Полтавської області.

16.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством "Пласт" на видобування газу та газового конденсату Петренківської площі на території Шишацького району Полтавської області.

17.Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії обласної ради пятого скликання від 26 лютого 2010 року " Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Хорольська механізована пекарня" на промислову розробку ділянки родовища підземних мінеральних лікувально-столових вод, яка розташована на території м.Хорол Хорольського району Полтавської області".

18.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Гадяцького та Лохвицького районів Полтавської області.

19.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Великобагачанського району Полтавської області.

20.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу аграрним орендно-приватним підприємством "Великосорочинське" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Миргородського району Полтавської області.

21.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Полтавахолод" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Полтава.

22.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством "Фірма "Полтавпиво" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Полтава.

23.Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії обласної ради пятого скликання від 8 листопада 2007 року "Про погодження надання спеціального дозволу товариству з обмеженою відповідальністю "ЕКОЛОГІЧНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Жуківської площі, яка розташована на території Полтавського району Полтавської області".

24.Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природного середовища України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу, конденсату Коновалівської ділянки на території Гадяцького та Лохвицького районів Полтавської області.

25.Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природного середовища України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу, конденсату Західно-Рясківської ділянки на території Машівського району Полтавської області.

26.Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природного середовища України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу, конденсату Біличівської ділянки на території Чорнухинського району Полтавської області.

27.Про надання погодження Міністерству охорони навколишнього природного середовища України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку вуглеводнів Руновщинської ділянки, яка розташована на території Полтавського району Полтавської області.

28.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Надра України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Філенківської площі на території Котелевського та Чутівського районів Полтавської області.

29.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Надра України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Гаркушинської площі на території Миргородського району Полтавської області.

30.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Надра України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Романівської площі на території Гадяцького, Зіньківського, Шишацького та Миргородського районів Полтавської області.

31.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Надра України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Клюшниківської площі на території Лохвицького та Миргородського районів Полтавської області.