Основні заходи Полтавської обласної ради на 02.09.2019 р. ‒ 06.09.2019 р.

e-mail Друк PDF

04.09.2019, 13.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХОРОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ДИТЯЧИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод ділянок № 1, 2 Хорольського-ІІ родовища на території м. Хорол Хорольського району Полтавської області.

2. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ Давидівсько-Лелюхівської площі на території Новосанжарського та Кобеляцького районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої користування ділянки надр.

3. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАДРА ВЕСТ ГРУП» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, газу природного, конденсату Бутівсько-Миргородської площі на території Миргородського, Великобагачанського та Шишацького районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої користування ділянки надр.

4. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНОЛІТ ОЙЛ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, газу природного, конденсату Фльорівсько-Ювілейної площі на території Котелевського, Полтавського, Чутівського, Диканського та Зіньківського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої користування ділянки надр.

5. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕО КОННЕКТ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, газу природного, конденсату Ново-Диканської площі на території Новосанжарського, Решетилівського та Полтавського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої користування ділянки надр.

6. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФІ НАФТ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу природного, нафти Руновщинської площі на території Полтавського та Чутівського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої користування ділянки надр.

7. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАНС СЕТ ГЕО» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, газу природного, конденсату Вільшанської площі на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої користування ділянки надр.

8. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕСТ ГЕО ТЕХ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу сланцевих товщ, нафти, газу, розчиненого у нафті, газу природного, конденсату Гулаківської площі на території Машівського та Новосанжарського районів Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої користування ділянки надр.

9. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВАНАФТОГАЗРОЗВІДКА» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) газу природного, конденсату Північно-Котелевської площі на території Котелевського району Полтавської області у зв’язку з розширенням меж раніше наданої користування ділянки надр.

10. Про заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОРІХІВСЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИЙ ЗАВОД» щодо надання (продовження дії) гірничого відводу для розробки Оріхівського родовища суглинків на території Лубенського району Полтавської області.

11. Різне.

05.09.2019, 11.00, к. 422 – засідання президії обласної ради.

05 вересня 2019 року о 09.30 у к. 422 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

До проекту порядку денного засідання внесені питання:

1. Про стан підготовки основ під мультифункціональні спортивні майданчики.

2. Про звіт керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до галузі сім’ї, молоді та спорту та є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області за 2018 рік.

3. Про лист Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щодо погодження придбання легкового автомобіля для Полтавського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

4. Про перерозподіл коштів за підсумками проведення закупівель спортивних майданчиків.

5. Про результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно-спортивної школи інвалідів.

6. Про погодження додаткових коштів для комунальних закладів, підпорядкованих Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

7. Різне.

06 вересня об 11:00 в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудеться урочиста церемонія вручення Премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського.

06 вересня о 15:00 в к. 422 обласної ради відбудеться засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського.