Матеріали до чергової сесії

 

ВНЕСЕНІ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НА РОЗГЛЯДІ ОБЛАСНОЇ РАДИ:

Про перейменування Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» в Полтавське обласне комунальне підприємство «Полтавський аеропорт ім. Івана Мазепи»  (оприлюднено: 02.02.2018)

Про звіт голови обласної ради про свою діяльність за 2018 рік  (оприлюднено: 10.04.2019)

Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,3544 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,3615 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,0863 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,1606 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана в постійне користування КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖУ ІМ. В.І. ЛИТВИНЕНКА за адресою: проспект Свободи, буд. 38-А м. Кременчук, Полтавська область  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана в постійне користування КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖУ ІМ. В.І. ЛИТВИНЕНКА за адресою: вул. Червона Гірка, 41, м. Кременчук, Полтавська область  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про зміну найменування Позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради "Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді" (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "УДАЙ" у користування мисливських угідь на території Лубенського району Полтавської області (підлягає оприлюдненню розробником)

Про додаткове надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОЛТАВСЬКЕ РАЙОННЕ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ВЕПР" у користування мисливських угідь на території Полтавського, Диканського та Котелевського районів Полтавської області (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання ПОЛТАВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРКАСІВСЬКЕ" у користування мисливських угідь на території Новоселівської та Рунівщинської сільських рад Полтавського району Полтавської області (підлягає оприлюдненню розробником)

Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархіного пакету докорінних перетворень (оприлюдненно: 13.08.2019)

Про надання у користування мисливських угідь МИРГОРОДСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ПОПІВСЬКЕ" (підлягає оприлюдненню розробником)

Про припинення права користування частиною мисливських угідь ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОАДРСТВО" (підлягає оприлюдненню розробником)

Про додаткове надання у користування мисливських угідь ПОЛТАВСЬКОМУ ГОСПРОХРАХУНКОВОМУ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦВІЇ УТМР (підлягає оприлюдненню розробником)

 Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва

Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області  (оприлюднено: 21.08.2018)