ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАНЯ

e-mail Друк PDF

Шановні депутати!


Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 3, 45), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 за № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» передбачено, що депутати місцевих рад повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
За звітний 2016 рік, така декларація повинна бути подана в термін з 01 січня до 01 квітня 2017 року, шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 60-62-67 – відділ з юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Полтавської обласної ради.


Додатково зазначаємо, що розділ VIII зазначеної декларації містить відомості щодо корпоративних прав.
Статтею 36 Закону України «Про запобігання корупції» покладені зобов’язання депутатів місцевих рад передавати в управління іншій особі належні їм корпоративні права.
Отже, у разі наявності у Вас корпоративних прав, їх необхідно передати в порядку, визначеному Законом.