Полтавська обласна рада

Зміцнюють побратимне партнерство

e-mail Друк PDF

15 жовтня голова Кобеляцької районної ради Юрій Тагадюк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шабалтій, міський голова Олександр Ісип взяли участь у засіданні "круглого столу" з нагоди 20-ї річниці підписання договору про партнерство між Кобеляцьким районом і містом Зінген (Хоентвіль) Німеччина.

У роботі "круглого столу" також взяли участь керівники районних служб, підприємств, громадськість міста, члени "Ротарі" - клубу та учні загальноосвітніх шкіл району.

23 травня 1993 року був вперше підписаний договір, який мав зміцнити економічні, культурні та спортивні відносини, взаєморозуміння та дружбу між народами. Честь його підписати мали Представник Президента України Володимир Чернявський та Обер-бургомістр міста Зінген Фрідхельм Мьорле. Через десять років, у серпні 2003 року, договір про партнерські відносини був повторно підписаний головою районної державної адміністрації Олександром Копельцем та Обер-бургомістром Андреасом Реннером.

Детальніше...

Петро ВОРОНА відповів на запитання журналіста „Сільського життя”

e-mail Друк PDF

По завершенню робочого візиту на Шишаччину голова обласної ради Петро Ворона поспілкувався із журналістом місцевої газети „Сільське життя” на його прохання:

- Поділіться своїми враженнями від перебування у нашому районі загалом та в Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей зокрема:

- Як вчителю, директору школи з двадцятилітнім педагогічним стажем в Оржицькому районі все побачене всередині у стінах одного з кращих навчальних закладів Полтавщини сподобалося, приємно вразило. І учительський колектив, і його організатор Надія Іванівна Діденко, і можливість постійного доступу до новітніх методик викладання основних предметів, виховання глибинних засад патріотизму. Нині там навчається 360 дітей. Треба максимально наповнити вихованцями центр плекання освіченості й талановитості. Від цього виграє і гоголівський край, і сусідні райони. На рівні області ми й надалі всіляко підтримуватимемо таких справжніх лідерів навчання та виховання підростаючого покоління.

Останнє оновлення на Четвер, 31 липня 2014, 14:43 Детальніше...

Відбулася сесія районної ради

e-mail Друк PDF

29 вересня під головуванням заступника голови Чутівської районної ради Віктора Калаура відбулося пленарне засідання 38 сесії районної ради шостого скликання.

У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Апряткін, його заступники, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, прокурор Чутівського району, керівники підприємств, установ і організацій району та представники громадськості.

В порядку денному засідання 25 питань, які попередньо розглядалися і обговорювалися на засіданнях постійних комісій та Президії районної ради 24 та 25 вересня.

Депутати затвердили зміни та доповнення до чотирьох районних програм: Програми соціального захисту населення «Турбота», Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік, районної Програми

Детальніше...

Петро Ворона взяв участь у сесії районної ради

e-mail Друк PDF

29 жовтня під головуванням Валерія Зінченка відбулося третє засідання 37 сесії Гребінківської районної ради шостого скликання за участю голови обласної ради Петра Ворони, голови райдержадміністрації Віталія Роспопова, міського, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, представників громадськості та засобів масової інформації.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Бондаренко доповіла про виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2015 року, про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік , про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, прийняті в міжсесійний період.

Жваво депутати обговорили питання «Про прийняття цілісного майнового комплексу Державного закладу ”Вузлова лікарня станції Гребінка СТГО „Південна залізниця” до спільної власності територіальних громад Гребінківського району», з яким ознайомив голова районної ради Валерій Зінченко. В обговоренні виступили заступник голови районної ради Валерій Волошин, голова райдержадміністрації Віталій Роспопов, головний лікар ДЗ „Вузлова лікарня станції Гребінка СТГО „Південна залізниця” Тетяна Савенко, депутати Неля Бондаренко, Ігор Круглян, від представників громадськості Юрій Сироватка та Михайло Рубан. Свою думку по даному питанню висловив голова  обласної ради Петро Ворона.

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 жовтня 2015, 15:30 Детальніше...

Затвердили головні документи 2016 року

e-mail Друк PDF

23 грудня відбулася третя сесія Диканської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої вів голова районної ради Станіслав Муха. Двадцять п’ять питань порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях президії та постійних комісій районної ради. Зауваження та пропозиції депутатів було враховано. Зокрема, при затвердженні Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік (доповідав начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Віталій Дейнека) у перелік об’єктів, що потребують ремонту, на пропозицію депутатів Зої Присяжнюк та Володимира Шаповала внесено адмінприміщення по вул. Леніна, 117 та по вул. Гоголя, 1. Заходи на виконання програми фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, організацій та установ району, з обласного, Державного та місцевого бюджетів.

Уперше за історію незалежної України депутати проголосували за районний бюджет наступного року, не чекаючи прийняття Державного бюджету. На цьому наголосив начальник фінансового управління райдержадміністрації

Детальніше...

Сторінка 1 з 1119