VII сесія VI скликання 28 вересня 2011 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
сьомої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за І півріччя 2011 року.

2. Про укладення угоди щодо регіонального розвитку Полтавської області між Кабінетом Міністрів України та Полтавською обласною радою.

3. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Полтавської області до 2015 року.

4. Про затвердження обласної Програми забезпечення продовольчої безпеки в Полтавській області на 2011-2014 роки.

5. Про затвердження Програми інформатизації Полтавської області на 2011-2013 роки.

6. Про внесення змін до регіональної Програми комунікації органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства на 2011 рік, затвердженої рішенням четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 30 березня 2011 року.

7. Про внесення доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

8. Про створення позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”.

9. Про внесення змін до обласної Програми збереженості документів Національного архівного фонду на 2011 рік.

10. Про затвердження Додаткового переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році.

11. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

12. Інформація начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського прядку та результати діяльності органів правопорядку на території області у першому півріччі 2011 року.

13. Інформація прокурора Полтавської області про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території області у першому півріччі 2011 року.

14. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

15. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

16. Про продаж шляхом проведення аукціону незавершеного будівництва школи під розбирання за адресою: Полтавський район, с. Гожули.

17. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлових будівель за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40.

18. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Кременчук, вул. Локомотивна, 25.

19. Про внесення змін до рішення шостої позачергової сесії обласної ради п’ятого скликання від 28 грудня 2006 року «Про затвердження в новій редакції Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, яке перебуває в управлінні обласної ради, типових договорів оренди».

20. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

21. Про внесення змін до Правил користування водними об'єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області.

22. Про затвердження нової редакції Положення про Полтавську обласну премію імені І.П. Котляревського.

23. Про виключення з облікових даних села Гришки Малобакайської сільської ради Решетилівського району Полтавської області

24. Про розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів на території Великокручанської сільської ради Пирятинського району Полтавської області.

25. Про зміну меж села Супрунівка Супрунівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

26. Про зміну меж села Івашки Супрунівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

27. Про зміну меж села Горбанівка Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

28. Про зміну меж села Розсошенці Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

29. Про надання в користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю "Зелений бір Полтава" на території Диканського, Зіньківського та Котелевського районів".

30. Про затвердження Порядку розгляду питань користування надрами на території Полтавської області.

31. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів комунальним підприємством Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ підземних прісних вод на території Полтавської області.

32. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів публічним акціонерним товариством "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ підземних прісних вод на території Кременчуцького району Полтавської області.

33. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафти, газу природного та конденсату Морозівської ділянки надр на території Зіньківського району Полтавської області.

34. Про затвердження обласної Програми "Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на ІV квартал 2011-2013 роки".

35. Про внесення змін до рішення третьої сесії обласної ради шостого скликання від 1 лютого 2011 року ,,Про Програму розвитку обласного комунального підприємства ,,Аеропорт-Полтава” на 2011 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі”.

36. Про внесення змін до переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області», які будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

37. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

38. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірнім підприємством Національної акціонерної компанії "Надра України" "Миргороднафтогазрозвідка" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку надр Перевозівського газоконденсатного родовища на території Гадяцького району Полтавської області.

39. Про погодження отримання спеціального дозволу дочірнім підприємством Національної акціонерної компанії "Надра України" "Миргороднафтогазрозвідка" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Північно-Котелевської площі на території Котелевського району Полтавської області.

40. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Гадяцьким виробничим управлінням житлово-комунального господарства на видобування підземних прісних вод на території м.Гадяч Гадяцького району Полтавської області.

41. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу комунальним підприємством "Градизьккомунсервіс" на видобування підземних прісних вод на території смт Градизьк Глобинського району Полтавської області.

42. Про приймання майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

43. Про передачу паливних складів Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо".

44. Про внесення змін та доповнень до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року "Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки".

45. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Лубенський молочний завод" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Лубни Полтавської області.

46. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Надра-Геоінвест" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Зірківсько-Пісочанської площі на території Лохвицького району Полтавської області.

47. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Болотівсько-Західно-Суходолівської площі на території Новосанжарського та Машівського районів Полтавської області.

48. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Клюшниківської площі на території Миргородського та Лохвицького районів Полтавської області.

49. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Зуївської площі на території Гадяцького району Полтавської області.

50. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Південно-Розпашнівської площі на території Карлівського району Полтавської області

51. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Ковалівсько-Сулимівської площі на території Шишацького району Полтавської області

52. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Північно-Федорівської площі на території Карлівського району Полтавської області

53. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Гаркушинської площі на території Миргородського району Полтавської області.

54. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Бірківсько-Юхнівської площі на території Гадяцького району Полтавської області.

55. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Дружинінської площі на території Шишацького району Полтавської області.

56. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Західно-Новоукраїнської площі на території Карлівського та Чутівського районів Полтавської області.

57. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Зв'язівської площі на території Миргородського району Полтавської області.

58. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Лютеньсько-Будищанської площі на території Гадяцького району Полтавської області.

59. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Майорівської площі на території Котелевського та Чутівського районів Полтавської області.

60. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Млинської площі на території Гадяцького району Полтавської області.

61. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Ново-Диканської площі на території Новосанжарського району Полтавської області.

62. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Південно-Зіньківської площі на території Гадяцького району Полтавської області.

63. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Південно-Свистунківської площі на території Гадяцького, Миргородського та Лохвицького районів Полтавської області.

64. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Філенківсько-Черняхівської площі на території Котелевського та Чутівського районів Полтавської області.

65. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЕН ДЕРРІК" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Руновщинської площі на території Полтавського району Полтавської області.

66. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2011 – 2012 роки, затвердженої рішенням четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 30 березня 2011 року.

67. Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України.

68. Про Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавчих актів України.