VIII сесія VI скликання 07 грудня 2011 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
восьмої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2011 року.

2. Про звіт голови обласної ради за свою діяльністю з листопада 2010 року по листопад 2011 року.

3. Про обласну Програму збереженості документів Національного архівного фонду на 2012 рік.

4. Про затвердження цільової регіональної Програми «Власний дім» на 2012 – 2016 роки.

5. Про внесення змін до рішення сьомої позачергової сесії обласної ради п'ятого скликання від 28 лютого 2007 року „Про затвердження Положення про порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільсько­господарського і лісогосподарського виробництва".

6. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

7. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження у Полтавській області на 2008-2011 роки.

8. Про Програму розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2012-2015 роки.

9. Про Програму взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства у Полтавській області на 2012-2015 роки.

10. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

11. Про затвердження матеріалів перерозподілу земель на території сільських рад області.

12. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

13. Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ і міст Полтавської області на 2011-2015 роки.

14. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

15. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

16. Про Звернення до Кабінету Міністрів України.

17. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Писарівської ділянки на території Великобагачанського, Решетилівського, Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.

18. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Чернещинської ділянки на території Машівського, Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.

19. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році, затвердженого рішенням четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 30 березня 2011 року "Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році".

20. Про внесення змін до додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2011 році, затвердженого рішенням сьомої сесії обласної ради шостого скликання від 28 вересня 2011 року “Про затвердження додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році”.

21. Про організацію, оголошення та створення, зміну меж, категорії територій та об’єктів природно-заповідного фонду Полтавської області.

22. Про внесення змін та доповнень до Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

23. Про передачу в управління обласній державній адміністрації обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини» та видавництва «Полтавський літератор».

24. Про створення Полтавського обласного комунального підприємства "Профдезінфекція" Полтавської обласної ради.

25. Про Звернення до Лубенського міського голови та депутатів Лубенської міської ради з приводу увічнення пам'яті Соболєва Анатолія Миколайовича.

26. Про розмежування земель державної та комунальної власності на території Радивонівської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області.

27. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним акціонерним товариством "Природні ресурси" на видобування газу та газового конденсату (промисловою розробкою) Луценківського родовища на території Лохвицького району Полтавської області.

28. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Оржицький цукровий завод» на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки підземних прісних вод для забезпечення технологічного процесу виробництва та господарсько-питного водопостачання з ділянок надр, розташованих на території селища Новооржицьке Оржицького району Полтавської області.

29. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «НВП «Глобинський свинокомплекс» на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки підземних прісних вод для забезпечення технологічного процесу виробництва та господарсько-питного водопостачання з ділянок надр, розташованих на території міста Глобине Глобинського району Полтавської області.

30. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу дочірнім підприємством НАК «Надра України» «Центрукргеологія» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Мелехівської ділянки Сула-Удайського родовища бурого вугілля на території Лубенського та Чорнухинського районів Полтавської області.

31. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю «Українська бурова компанія» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Сарської ділянки Харківцівського родовища на території Гадяцького району Полтавської області.

32. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Боярсько-Чапаївської площі на території Новосанжарського району Полтавської області.

33. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Вільшанської площі на території Полтавського району Полтавської області.

34. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Гулаківської площі на території Машівського району Полтавської області.

35. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Давидівсько-Лелюхівської площі на території Новосанжарського району Полтавської області.

36. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Бутівсько-Миргородської площі на території Миргородського та Великобагачанського районів Полтавської області.

37. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Фльорівсько-Ювілейної площі на території Котелевського, Полтавського та Чутівського районів Полтавської області.

38. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням сланцевого газу (промисловою розробкою) Вовківсько-Зуївської площі на території Гадяцького та Лохвицького районів Полтавської області.

39. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2011 – 2012 роки, затвердженої рішенням четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 30 березня 2011 року.

40. Про депутатський запит депутата обласної ради Бульби С.С. </