X сесія VI скликання 29 лютого 2012 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
десятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2011 рік.

2. Про внесення змін до Стратегії розвитку Полтавської області до 2015 року, затвердженої рішенням п’ятої сесії обласної ради п’ятого скликання від 29 листопада 2006 року.

3. Про цільову Програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" на 2012 – 2015 роки.

4. Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 - 2014 роки.

5. Про обласну Програму з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012 - 2014 роки.

6. Про затвердження регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

8. Про затвердження обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2012-2014 роки.

9. Про Програму модернізації комунальної теплоенергетики Полтавської області на 2012-2014 роки.

10. Про Програму соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2012 рік.

11. Про Програму розвитку обласного комунального підприємства „Аеропорт – Полтава” на 2012 рік та заходи по погашенню заборгованості по заробітній платі.

12. Про внесення змін та доповнень до Регіональної цільової Програми поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин на 2011-2013 роки, затвердженої рішенням третьої сесії обласної ради шостого скликання від 1 лютого 2011 року.

13. Про внесення змін до Програми розроблення Схеми планування території Полтавської області.

14. Про внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

15. Про внесення змін до Програми розвитку обласного державного телерадіомовлення Полтавської ОДТРК “Лтава” на 2011-2013 роки.

16. Про затвердження розподілу коштів спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Полтавської області у 2012 році, які будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

17. Про затвердження Плану заходів обласної Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2012 рік.

18. Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.

19. Про затвердження Регіональної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2012 – 2015 роки (програма «Довкілля - 2015»).

20. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2012 році.

21. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

22. Про план роботи обласної ради на 2012 рік.

23. Про затвердження Порядку забезпечення препаратами інсуліну за рахунок цільових видатків обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет у 2012 році.

24. Про затвердження Програми зайнятості населення Полтавської області на 2012-2013 роки.

25. Про організацію оплачуваних громадських робіт на 2012 рік.

26. Про формування кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області.

27. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

28. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

29. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлової будівлі за адресою : вул. Леніна,13, с. Білоцерківка Великобагачанського району.

30. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлової будівлі за адресою: вул. Першотравнева, 2 б, с. Ковалівка Полтавського району.

31. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлової будівлі за адресою: вул. Інститутська, 26/2 м. Лубни.

32. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

33. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

34. Про встановлення (зміну) меж сіл Дмитрівка, Кияшки, Кузьменки на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольськ Полтавської області.

35. Про припинення права користування мисливськими угіддями госпрозрахунковим мисливсько – рибальським підприємством Полтавської обласної організації УТМР на території Великобагачанського району.

36. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю «Білагро» мисливських угідь на території Великобагачанського району.

37. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю «Вепр» мисливських угідь на території Великобагачанського району.

38. Про надання в користування госпрозрахунковому мисливсько – рибальському підприємству Полтавської обласної організації УТМР мисливських угідь на території В.Багачанського району.

39. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Великобагачанським комбінатом комунальних підприємств на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території смт Велика Багачка Великобагачанського району Полтавської області.

40. Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії обласної ради п'ятого скликання від 23 червня 2010 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством „Глобинський маслозавод” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.Глобине Глобинського району Полтавської області".

41. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням газу сланцевих товщ та газу центрально-басейнового типу (промисловою розробкою) Писарівської ділянки на території Великобагачанського, Решетилівського, Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.

42. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням газу сланцевих товщ та газу центрально-басейнового типу (промисловою розробкою) Чернещинської ділянки на території Машівського, Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.

43. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу підприємством комунальної служби "Старт" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки Кобеляцького родовища підземних прісних вод на території смт Білики Кобеляцького району Полтавської області.

44. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування газу природного та газового конденсату Ливенського газоконденсатного родовища на території Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.

45. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на видобування газу природного та газового конденсату Котелевського газоконденсатного родовища на території Котелевського району Полтавської області.

46. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафти, газу природного та конденсату Оржицької площі на території Оржицького та Семенівського районів Полтавської області.

47. Про переоформлення гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю “Решетилівський цегельний завод” для розробки Східно-Решетилівського родовища суглинків, яке розташоване на території Решетилівського району Полтавської області.

48. Про переоформлення гірничого відводу Південній залізниці для розробки Малоперещепинського родовища піску, яке розташоване на території Новосанжарського району Полтавської області.

49. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "АС-НАФТОГАЗРЕСУРС" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафтогазоносних надр (промисловою розробкою) Бутівсько-Коломийцівської площі на території Великобагачанського району Полтавської області.

50. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Прайм-Газ" на видобування газу та газового конденсату Сорочинського родовища на території Миргородського району Полтавської області.

51. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Хрістова Д.І.

52. Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2011 року № 1185 «Про внесення змін до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів».

53. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Ворони П.В. щодо забезпечення жителів сільських населених пунктів ліками при хронічних захворюваннях.

54. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Ворони П.В.

55. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Гавловського О.Д.