XI сесія VI скликання 23 травня 2012 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області, обласного бюджету, а також про здійснення делегованих обласною радою повноважень.

2. Про регіональну Програму розвитку внутрішнього виробництва на 2012-2015 роки «Модернізація – стратегічний вибір Полтавщини».

3. Про регіональну Програму "Інноваційний розвиток Полтавської області на 2012 – 2014 роки".

4. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

5. Про внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

6. Про обласну Програму покращення умов обслуговування платників податків Полтавської області та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2012-2015 роки.

7. Про продовження терміну дії обласної Програми будівництва сучасних майданчиків зі штучним покриттям на 2012 рік.

8. Про обласну цільову Програму протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у Полтавській області на 2012-2015 роки.

9. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об?єктах Полтавської області на 2011 – 2015 роки.

10. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2012-2015 роки.

11. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку обласного державного телерадіомовлення Полтавської ОДТРК "Лтава" на 2011-2013 роки.

12. Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

13. Про внесення змін до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року "Про обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 - 2014 роки".

14. Про обласну Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки.

15. Про внесення доповнень та змін до Плану заходів обласної Програми увічнення пам'яті видатних земляків на 2012 рік.

16. Про відзначення 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області.

17. Про затвердження додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2012 році.

18. Про внесення змін до рішення дев'ятої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2011 року „Про обласний бюджет на 2012 рік”.

19. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

20. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області.

21. Про інформацію прокурора Полтавської області.

22. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

23. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

24. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

25. Про перейменування Харковецької сільської ради Лохвицького району Полтавської області.

26. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

27. Про висунення кандидатури на відзначення щорічною Премією Верховної Ради України.

28. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Завод мінеральних вод "Київська Русь" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Полтавського району Полтавської області.

29. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "ЗАВОД "ЛТАВА" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Полтава.

30. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним акціонерним товариством "Кобеляцький завод продовольчих товарів "Мрія" на видобування підземних прісних вод на території м.Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області.

31. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним акціонерним товариством "Пласт" на видобування газу природного та газового конденсату Вакулівського газоконденсатного родовища на території Миргородського та Шишацького районів Полтавської області.

32. Про скасування рішень десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року.

33. Про входження обласної ради до складу засновників Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області.

34. Про передачу виконаних робіт та використаних матеріалів на об’єкті „Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Петра Юрченка 1-а в м. Полтаві”.

35. Про приймання-передачу обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал».

36. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ФКФ-МИРБУД" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Трудолюбівської ділянки цегельної сировини на території Миргородського району Полтавської області.

37. Про депутатський запит депутатів Полтавської обласної ради Головка В.А., Хрістова Д.І., Масенка О.М. та Сільчука В.Є.

38. Про депутатський запит депутатів Полтавської обласної ради Сільчука В.Є. та Крайнової Р.Л.

39. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Масенка О.М.