XII сесія VI скликання 29 серпня 2012 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
дванадцятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

2. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки

3. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2012-2014 роки.

4. Про створення комунальної установи «Підприємство із інженерного супроводження закладів охорони здоров’я» Полтавської обласної ради.

5. Про створення комунальної установи «Полтавська обласна комунальна установа технічного нагляду та фінансового контролю в галузі соціального захисту» Полтавської обласної ради.

6. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

7. Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ і міст Полтавської області на 2011-2015 роки.

8. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

9. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

10. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області

11. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок та умови приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

12. Про продаж шляхом проведення аукціону частини нежитлового приміщення, за адресою: м. Полтава, вул. Великотирнівська, 39-А.

13. Про припинення права користування мисливськими угіддями Шишацьким госпрозрахунковим мисливсько-рибальським підприємством Полтавської обласної організації УТМР на території Шишацького району.

14. Про припинення права користування мисливськими угіддями Зіньківським госпрозрахунковим мисливсько-рибальським господарством Полтавської обласної організації УТМР на території Зіньківського району.

15. Про припинення права користування мисливськими угіддями госпрозрахунковим мисливсько-рибальським підприємством Полтавської обласної організації УТМР на території Шишацького району.

16. Про надання в користування Шишацькому районному товариству мисливців і рибалок «Фазан» мисливських угідь на території Шишацького району.

17. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю «Бірківське» мисливських угідь на території Зіньківського району.

18. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу сільськогосподарським виробничим кооперативом "Батьківщина" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території смт Котельва Котелевського району Полтавської області.

19. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним акціонерним товариством "Миргородський завод продтоварів "Калинка" на видобування підземних вод на території м.Миргород Полтавської області.

20. Про створення комунальної установи „Обласний молодіжний центр” Полтавської обласної ради.

21. Про Полтавський обласний соціальний центр матері та дитини.

22. Про створення комунальної установи „Обласний притулок для дітей” Полтавської обласної ради

23. Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2012 року „Про відзначення 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області”..

24. Про створення комунальної установи «Обласний науково-дослідний центр «Археологія Полтавщини» Полтавської обласної ради.

25. Про створення комунального закладу «Полтавська обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради.

26. Про створення комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради.

27. Про створення комунальної бюджетної установи – Полтавський обласний контактний центр.

28. Про внесення змін до додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2012 році, затвердженого рішенням одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2012 року "Про затвердження додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2012 році".

29. Про внесення змін до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року ,,Про Програму розвитку обласного комунального підприємства ,,Аеропорт-Полтава” на 2012 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі”.

30. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Новосанжарський завод мінеральних вод" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Новосанжарського району Полтавської області.

31. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "НАДРА-ГЕОІНВЕСТ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку газу сланцевих товщ Сотниківсько-Бобрівської площі на території Гадяцького району Полтавської області.

32. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "НАДРА-ГЕОІНВЕСТ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти і газу Вороньківсько-Селюхівської групи структур на території Чорнухинського району Полтавської області.

33. Про затвердження обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

34. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2012 року «Про приймання-передачу обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал».

35. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Стеценка М.В.

36. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Масенка О.М.