XIII сесія VI скликання 14 листопада 2012 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про внесення змін до рішення третьої сесії обласної ради шостого скликання від 01.02.2011 р. «Про затвердження "Програми створення страхового фонду документації Полтавської області на 2011 – 2013 роки".

2. Про внесення змін до Цільової програми впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 ? 2015 роки, затвердженої рішенням десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року "Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки".

4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2012-2015 роки.

5. Про внесення змін до додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2012 році, затвердженого одинадцятою сесією обласної ради шостого скликання від 23 травня 2012 року.

6. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

7. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

8. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області.

9. Про інформацію прокурора Полтавської області.

10. Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів із фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.

11. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

12. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області

13. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

14. Про виключення з облікових даних села Жовтневе Водянобалківської сільської ради Диканського району Полтавської області.

15. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

16. Про розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів на території Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

17. Про подання до Верховної Ради України проекту землеустрою з відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

18. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним підприємством "Амарант-агро" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Лубенського району Полтавської області.

19. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з додатковою відповідальністю "Зіньківський комбікормовий завод" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Зіньків Зіньківського району Полтавської області.

20. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Шишацького району Полтавської області.

21. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Кобеляцького району Полтавської області.

22. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Гадяцького району Полтавської області.

23. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Лохвицького району Полтавської області.

24. Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

25. Про затвердження Порядку реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у 2012 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

26. Про обласну Програму збереженості документів Національного архівного фонду на 2013 рік.

27. Про внесення доповнень до регіональної Програми розвитку внутрішнього виробництва на 2012-2015 роки «Модернізація – стратегічний вибір Полтавщини».

28. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

29. Про надання згоди на передачу Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у комунальну власність територіальної громади м. Кременчука.

30. Про Програму підтримки та розвитку Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2013-2014 роки.

31. Про внесення змін до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року ,,Про Програму розвитку обласного комунального підприємства ,,Аеропорт-Полтава” на 2012 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі”.

32. Про створення комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради.

33. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "ГАДЯЧСИР" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території смт Шишаки Шишацького району Полтавської області.

34. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Прогрес-НТ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Семенівського району Полтавської області.

35. Про продаж шляхом викупу орендованих нежитлових приміщень, за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 24.