XIV сесія VI скликання 21 грудня 2012 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
чотирнадцятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про план роботи обласної ради на 2013 рік.

2. Про звіт голови обласної ради про свою діяльність з грудня 2011 року по грудень 2012 року.

3. Про Комплексну програму сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

4. Про Регіональну програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад міст та селищ Полтавської області на 2012-2015 роки.

5. Про Програму розвитку та збереження зелених насаджень у Полтавській області на 2013-2017 роки.

6. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

7. Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2013 рік.

8. Про обласний бюджет на 2013 рік.

9. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

10. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

11. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

12. Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

13. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-промислова компанія "Полтавазернопродукт" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Глобинського та Семенівського районів Полтавської області.

14. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Склоприлад" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Червонозаводське Лохвицького району Полтавської області.

15. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Укрістгаз" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Краснозаярського родовища на території Зіньківського району Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

16. Про передачу Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у комунальну власність територіальної громади м. Кременчука.

17. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

18. Про затвердження Порядку забезпечення препаратами інсуліну за рахунок цільових видатків обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет у 2013 році.

19. Про прийняття цілісних майнових комплексів станцій та відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

20. Про затвердження Порядку реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

21. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

22. Про затвердження розподілу коштів спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Полтавської області в 2013 році, які будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету.

23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відведених для земель промисловості ВАТ "Полтавський ГЗК" під розміщення кар'єру залізистих кварцитів Єристівського родовища на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

24. Про внесення змін та доповнень до рішення тринадцятої сесії шостого скликання від 14 листопада 2012 року “Про внесення змін та доповнень до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року “Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011 – 2013 роки”.

25. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з додатковою відповідальністю "Диканський комбікормовий завод" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території смт Диканька Диканського району Полтавської області.

26. Про внесення змін до структури виконавчого апарату обласної ради.