XV сесія VI скликання 28 лютого 2013 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року "Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки".

2. Про внесення змін до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року "Про цільову програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" на 2012 – 2015 роки".

3. Про внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

4. Про обласну Програму забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки.

5. Про обласну цільову соціальну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

7. Про затвердження обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013 - 2020 роки.

8. Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року "Про обласну Програму з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012 - 2014 роки".

9. Про затвердження регіональної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2016 роки.

10. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

11. Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки.

12. Про внесення змін і доповнень до регіональної Програми розвитку внутрішнього виробництва на 2012-2015 роки "Модернізація – стратегічний вибір Полтавщини".

13. Про внесення змін до обласної Програми розвитку галузі тваринництва на 2011-2015 роки.

14. Про затвердження Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік.

15. Про внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об?єктах Полтавської області на 2011 – 2015 роки.

16. Про Програму підтримки обласного комунального підприємства „Аеропорт – Полтава” на 2013 рік та заходи по сплаті і погашенню заборгованості по заробітній платі.

17. Про затвердження Переліків об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області, які будуть фінансуватися в 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

18. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році.

19. Про створення комунальної установи Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративної будівлі.

20. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

21. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2012 рік.

22. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік.

23. Про організацію та оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду Полтавської області.

24. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

25. Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Полтавської області на 2011-2015 роки.

26. Про внесення змін до «Положення про порядок та умови списання майна з балансів суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

27. Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

28. Про прийняття цілісних майнових комплексів станцій та відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

29. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2013-2014 роки.

30. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

31. Про продаж шляхом проведення аукціону незавершеного будівництва котельні під розбирання за адресою: м. Лохвиця, вул. Шевченка, 27.

32. Про продаж шляхом проведення аукціону незавершеного будівництва лікарні під розбирання за адресою: Лубенський район, с. Снітине.

33. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

34. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Дружба" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Диканського району Полтавської області.

35. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж з аукціону спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти та газу (промисловою розробкою) Давидівсько-Лелюхівської площі на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області.

36. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю кредитно-фінансовою, торгівельною компанією "Спільне українсько-британське підприємство "Єврокрим" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Західно-Радченківської площі на території Миргородського району Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

37. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Полтавський граніт" на видобування гранітів Переволочнянського родовища на території Кобеляцького району Полтавської області.

38. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Надра-Геоінвест" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу і конденсату, газу сланцевих товщ Східно-Опішнянської площі на території Котелевського району Полтавської області.

39. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Надра-Геоінвест" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти і газу Річної площі на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

40. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним акціонерним товариством "Пласт" на геологічне видобування природного газу, конденсату Вакулівського газоконденсатного родовища на території Шишацького та Миргородського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

41. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гадячсир" на видобування підземних прісних питних вод на території м.Гадяч Полтавської області.

42. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Інвест-Нафтогазвидобування" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Тищенківської площі на території Шишацького району Полтавської області.

43. Про погодження кандидатури для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

44. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Броварківської ділянки залізистих кварцитів на території Козельщинського та Глобинського районів Полтавської області.

45. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Василівської ділянки залізистих кварцитів на території Козельщинського та Кременчуцького районів Полтавської області.

46. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Мануйлівського родовища залізистих кварцитів на території Козельщинського району Полтавської області.

47. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Харченківської ділянки залізистих кварцитів на території Козельщинського району Полтавської області.

48. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Масенка О.М.