XVII сесія VI скликання 17 липня 2013 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
сімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про обласну Програму реформування стоматологічної служби Полтавської області на 2013-2016 роки.

2. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

3. Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

4. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року.

5. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

6. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік.

7. Про реорганізацію комунальної установи ”Обласний притулок для дітей” Полтавської обласної ради.

8. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

9. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

10. Про продаж шляхом проведення аукціону частини нежитлового приміщення за адресою: м. Полтава, вул. Великотирнівська, 39-А.

11. Про внесення змін до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року ”Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Полтавської області” та рішення тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 14 листопада 2012 року ”Про Порядок планування та фінансування природоохоронних заходів із фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області”.

12. Про затвердження нової редакції Положення про обласну премію імені М.В.Скліфосовського.

13. Про надання в користування Карлівському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Карлівського району.

14. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю ”Спеціалізоване мисливсько-риболовецьке підприємство ”Філін” мисливських угідь на території Кобеляцького району.

15. Про надання в користування Миргородському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Миргородського району.

16. Про надання в користування державному підприємству ”Новосанжарське лісове господарство” мисливських угідь на території Новосанжарського району.

17. Про надання в користування Новосанжарському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Новосанжарського району.

18. Про надання в користування громадській організації ”Комсомольське міжрайонне товариство мисливців і рибалок ”Тахтаївське” мисливських угідь на території Кременчуцького району.

19. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю ”Мисливсько-рибальське господарство ”Великобагачанське” мисливських угідь на території Великобагачанського району.

20. Про надання в користування мисливській організації ”Ремез” мисливських угідь на території Решетилівського району.

21. Про надання в користування громадській організації ”Товариство мисливців та рибалок ”Ремез” мисливських угідь на території Кобеляцького району.

22. Про надання в користування Кобеляцькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Кобеляцького району.

23. Про надання в користування Оржицькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Оржицького району.

24. Про додаткове надання в користування мисливському господарству ”Велика Круча” публічного акціонерного товариства ”Велика Круча” мисливських угідь на території Пирятинського району.

25. Про надання в користування Хорольському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Хорольського району.

26. Про надання в користування приватній агрофірмі ”Мир” мисливських угідь на території Кобеляцького району.

27. Про надання в користування державному підприємству ”Лубенське лісове господарство” мисливських угідь на території Лубенського району.

28. Про надання в користування мисливсько-рибальському господарству ”Вільхуватське” підприємства "Управління спортивних споруд" Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України мисливських угідь на території Кобеляцького району.

29. Про надання в користування Зіньківському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Зіньківського району.

30. Про надання в користування Глобинському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Глобинського району.

31. Про надання в користування Лохвицькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Лохвицького району.

32. Про надання в користування Лубенському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Лубенського району.

33. Про надання в користування Машівському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Машівського району.

34. Про надання в користування Гребінківському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Гребінківського району.

35. Про надання в користування Кременчуцькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Кременчуцького району.

36. Про надання в користування Пирятинському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Пирятинського району.

37. Про надання в користування Диканській районній громадській організації «Товариство Мисливців Диканщини» мисливських угідь на території Диканського району.

38. Про надання в користування Полтавській районній організації «Мисливсько-рибальське товариство «Зоряне» мисливських угідь на території Полтавського району.

39. Про надання в користування приватному підприємству «Мисливсько-рибальське господарство «Вільхуватське» мисливських угідь на території Чутівського району.

40. Про надання в користування Чутівському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Чутівського району.

41. Про надання в користування приватній агрофірмі ”Подоляка” мисливських угідь на території Диканського, Полтавського і Решетилівського районів.

42. Про надання в користування Полтавському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок мисливських угідь на території Полтавського району.

43. Про надання в користування товариству з обмеженою відповідальністю ”Агротехсервіс” мисливських угідь на території Решетилівського району.

44. Про внесення доповнень до рішення третьої сесії обласної ради двадцять третього скликання від 17 листопада 1998 року «Про заходи по забезпеченню управління майном спільної власності територіальних громад Полтавської області».

45. Про внесення змін до обласної Програми покращення умов обслуговування платників податків Полтавської області та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2012-2015 роки.

46. Про внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

47. Про внесення змін до розподілу коштів спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності, затвердженого рішенням чотирнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 21 грудня 2012 року.

48. Про внесення змін до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року «Про цільову Програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 – 2015 роки».

49. Про створення Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва.

50. Про зняття з обліку села Зоряне Козельщинського району Полтавської області.

51. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Голден Деррік" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Східно-Полтавської площі бішофіту на території Полтавського району Полтавської області.

52. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТГД" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Болотівсько-Західно-Суходолівської площі на території Новосанжарського та Машівського районів Полтавської області.

53. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "ПОЛТАВСЬКИЙ ОЛІЙНО-ЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД – КЕРНЕЛ ГРУП" на видобування підземних прісних питних вод Браїлівського родовища на території м. Полтава.

54. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ" на видобування нафтогазоносних надр Боханівського родовища на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

55. Про переоформлення гірничого відводу публічному акціонерному товариству “Кременчуцький річковий порт” для розробки Крячинівського родовища піску на території Кременчуцького району Полтавської області.

56. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Дніпроагролан" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку підземних прісних вод на території Семенівського району Полтавської області.

57. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю сільськогосподарським підприємством "НІБУЛОН" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території смт Артемівка Чутівського району Полтавської області.

58. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗОПРОМИСЛОВА ГЕОЛОГІЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Матешівсько-Легейдівської площі на території Шишацького, Великобагачанського, Миргородського, Диканського та Решетилівського районів Полтавської області.

59. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗОПРОМИСЛОВА ГЕОЛОГІЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Іордансько-Дейнеківської площі на території Диканського, Шишацького та Зіньківського районів Полтавської області.

60. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛРОНА" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Східно-Опішнянського блоку Наташинської площі на території Котелевського району Полтавської області.

61. Про встановлення обласної премії імені Лялі Убийвовк.

62. Про реорганізацію обласного комунального підприємства «Кіновідеопрокат» шляхом приєднання до комунальної установи «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи».