II позачергова сесія VI скликання 28 грудня 2010 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання

1.Про Регламент Полтавської обласної ради шостого скликання.

2. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2010 року.

3. Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2011 рік.

4.Про обласну Програму економічних реформ на 2010-2014 роки "Успішна Полтавщина - заможна територіальна громада Будуємо разом".

5.Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки.

6. Про Програму підтримки та розвитку Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2011-2012 роки.

7. Про Програму розроблення Схеми планування території Полтавської області".

8.Про обласний бюджет на 2011 рік.

9.Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії обласної ради п'ятого скликання від 17 вересня 2008 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу спільним підприємством „Полтавська газонафтова компанія” на видобування нафтогазоносних надр Заплавської площі, яка розташована на території Новосанжарського району Полтавської області, у зв’язку з розширенням раніше наданої у користування ділянки надр".

10. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради п'ятого скликання від 25 листопада 2008 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством „Пирятинський сирзавод” на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод, яка розташована на території м.Пирятин Полтавської області".

11.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Полтавхіммаш" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Полтава.

12.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу дочірнім підприємством Національної акціонерної компанії "Надра України" "Чернігівнафтогазгеологія" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Архипівської зони структур на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

13.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Вельбівської ділянки родовища підземних прісних вод на території Гадяцького району Полтавської області.

14.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Новогригорівської ділянки родовища підземних прісних вод на території Машівського району Полтавської області.

15.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Решетняківської ділянки родовища підземних прісних вод на території Новосанжарського району Полтавської області.

16. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на промислову розробку Радченківського газоконденсатного родовища на території Великобагачанського та Миргородського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

17.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу відкритим акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод бази виробничого обслуговування Прикарпатського управління бурових робіт на території Гадяцького району Полтавської області.

18.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством "Природні ресурси" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням газу і газового конденсату Луценківського газоконденсатного родовища на території Лохвицького району Полтавської області.

19.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу закритим акціонерним товариством "Нафтогазвидобування" на промислову розробку Семиренківського газоконденсатного родовища на території Шишацького, Миргородського, Гадяцького, Зіньківського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

20.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Розпашнівської ділянки родовища підземних прісних вод на території Карлівського району Полтавської області.

21.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Лелюхівської площі на території Новосанжарського та Решетилівського районів Полтавської області.

22.Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Західно-Новоукраїнської площі на території Чутівського та Карлівського районів Полтавської області.

23.Про відмову у задоволенні клопотання товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційного підприємства "ГЕТЬМАН І К" щодо погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних мінеральних вод на території Котелевського району Полтавської області.

24.Про надання погодження Міністерству екології та природних ресурсів України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафти, газу та конденсату Річної площі, яка розташована на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

25.Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

26.Про депутатський запит депутатів Полтавської обласної ради Беседи В.М. та Попельнюха А.Ф.