XVIII сесія VI скликання 09 жовтня 2013 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки.

2. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

3. Про внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об'єктах Полтавської області на 2011 – 2015 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

5. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року "Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки".

6. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013-2014 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

8. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

9. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

10. Про внесення змін до рішення п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року "Про Програму підтримки обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2013 рік та заходи по сплаті і погашенню заборгованості по заробітній платі".

11. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року.

12. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік.

13. Про внесення змін до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки.

14. Про присвоєння імені Василя Кричевського Полтавському краєзнавчому музею.

15. Про присвоєння імені В.І. Литвиненка Комунальному вищому навчальному закладу І рівня акредитації Полтавської обласної ради "Кременчуцький медичний коледж".

16. Про надання в користування Решетилівській районній громадській організації «Сокіл» мисливських угідь на території Решетилівського району.

17. Про надання в користування сільській громадській організації «Мисливсько-рибальське товариство «Фазан» мисливських угідь на території Решетилівського району.

18. Про надання в користування державному підприємству "Диканське досвідне лісомисливське господарство" мисливських угідь на території Зіньківського району.

19. Про Положення про Порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва в новій редакції.

20. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

21. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

22. Про внесення змін до рішення п'ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року "Про прийняття цілісних майнових комплексів (майна) станцій та відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області".

23. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

24. Про погодження кандидатури для нагородження Грамотою Верховною Радою України.

25. Про Звернення Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України.

26. Про відзначення на регіональному рівні 95-ї річниці створення ВЛКСМ.

27. Про затвердження Порядку розгляду обласною радою питань користування надрами на території Полтавської області.

28. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "ПЛАСТ" на видобування природного газу, конденсату Вакулівського газоконденсатного родовища на території Шишацького та Миргородського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

29. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю "КАЛИНА" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території Гадяцького району Полтавської області.

30. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОЖКІВСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території Полтавського району Полтавської області.

31. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Чорнухиторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу ділянки Задовжик родовища Удайське - ІІІ на території Чорнухинського району Полтавської області.

32. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу родовища Оржиця – І на території Гребінківського району Полтавської області.

33. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу родовища Оржиця – ІІ на території Гребінківського району Полтавської області.

34. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу Лутайського родовища на території Гребінківського району Полтавської області.

35. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу ділянки Мар'янівка Мар'янівського родовища на території Гребінківського району Полтавської області.

36. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на видобування корисних копалин Бакейського блоку Солохівського газоконденсатного родовища на території Зіньківського району Полтавської області.

37. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на видобування корисних копалин Підлісківського нафтогазоконденсатного родовища на території Гадяцького району Полтавської області.

38. Про переоформлення гірничого відводу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО АГРОПРОМИСЛОВОМУ БУДІВНИЦТВУ “ЛУБЕНСЬКИЙ РАЙАГРОБУД” для розробки Тернівського родовища суглинків на території Лубенського району Полтавської області.

39. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Масенка О.М.

40. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Капленка В.І.

41. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Кривошеєва Ю.Б.

42. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Шляхового Ю.В.

43. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Масенка О.М. щодо присвоєння почесного звання "Мати-героїня".

44. Про депутатський запит депутата Полтавської обласної ради Ворони П.В.

45. Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.