I засідання XX сесія VI скликання 25 грудня 2013 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
першого засідання двадцятої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про план роботи обласної ради на 2014 рік.

2. Про звіт голови обласної ради про свою діяльність за 2013 рік.

3. Про обласну Програму антитерористичних заходів на 2014 - 2015 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

5. Про внесення змін до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року «Про цільову Програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 – 2015 роки».

6. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2013 – 2014 роки.

7. Про внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

8. Про внесення змін до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року "Про обласну Програму з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012 - 2014 роки".

9. Про внесення змін до Переліків об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, які будуть фінансуватися в 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

10. Про внесення змін та доповнень до обласної Програми відзначення кращих медичних працівників на 2011-2015 роки.

11. Про затвердження Порядку забезпечення препаратами інсуліну за рахунок цільових видатків обласного бюджету на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет у 2014 році.

12. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року.

13. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 17 липня 2013 року «Про внесення змін до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року «Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Полтавської області» та рішення тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 14 листопада 2012 року «Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів із фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області».

14. Про внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені Леоніда Бразова.

15. Про внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені С.А.Ковпака.

16. Про внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені І.П.Котляревського.

17. Про внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені А.С.Макаренка.

18. Про внесення змін до Положення про щорічну премію імені Панаса Мирного.

19. Про внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені М.В.Скліфосовського.

20. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік.

21. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області "Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області".

22. Про затвердження базової мережі закладів культури обласного рівня Полтавської області.

23. Про реорганізацію Центру охорони та досліджень пам’яток археології управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.

24. Про встановлення ставок збору за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення.

25. Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2011-2015 роки.

26. Про затвердження Положень з управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

27. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

28. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

29. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

30. Про зміни в складі постійної комісії.

31. Про приведення у відповідність до офіційного обліку адміністративно - територіальних одиниць Полтавської області.

32. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Скиданівської площі на території Миргородського та Гадяцького районів Полтавської області.

33. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Північно-Степної площі на території Новосанжарського та Машівського районів Полтавської області.

34. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "М.В.-ЕНЕРГОСОЇЛ" для утворення на Східно Миртівсько-Затонській площі Великобагачанського району Полтавської області наукового полігону для геологічного вивчення та пошуку незначних розсіяних покладів вуглеводнів і впровадженню технологій з вилучення високов'язких вуглеводнів та введення їх в дослідно-промислову розробку.

35. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОЙЛІНВЕСТ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Млинської площі на території Гадяцького району Полтавської області.

36. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОЙЛІНВЕСТ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Південно-Розпашнівської площі на території Карлівського району Полтавської області.

37. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОЙЛІНВЕСТ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Гаркушинської площі на території Миргородського району Полтавської області.

38. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу комунальним водопровідно-каналізаційним підприємством "Водограй" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території Кременчуцького району Полтавської області.

39. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ підземних прісних вод на території Машівського та Лохвицького районів Полтавської області.

40. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРНАФТА" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території Лохвицького району Полтавської області.

41. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЗІНЬКІВСЬКИЙ КОМУНГОСП" ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки надр підземних прісних вод на території Зіньківського району Полтавської області.

42. Про затвердження Порядку реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

43. Про Програму захисту прав споживачів у Полтавській області на 2014-2015 роки.

44. Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2014-2016 роки.

45. Про Програму підтримки обласного комунального підприємства „Аеропорт – Полтава” на 2014 рік та заходи щодо сплати заробітної плати.

46. Про надання в користування громадській організації мисливців та рибалок «Артеміда» мисливських угідь на території Кобеляцького району.

47. Про надання в користування державному підприємству «Полтавське лісове господарство» мисливських угідь на території Полтавського та Чутівського районів.