XXII сесія VI скликання 25 квітня 2014 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
двадцять другої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2013 рік.

2. Про обласну цільову соціальну Програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2014- 2016 роки.

3. Про внесення змін до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року "Про цільову Програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" на 2012 – 2015 роки".

4. Про внесення змін і доповнень до регіональної Програми розвитку внутрішнього виробництва на 2012-2015 роки “Модернізація – стратегічний вибір Полтавщини".

5. Про внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки.

6. Про внесення змін до цільової регіональної Програми «Власний дім» на 2012 – 2016 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

8. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 25 грудня 2013 року "Про Програму підтримки обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2014 рік та заходи щодо сплати заробітної плати".

9. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

10. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік.

11. Про надання висновку про погодження місця розташування земельних ділянок.

12. Про затвердження Переліків об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, які будуть фінансуватися в 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

13. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

14. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

15. Про клопотання перед Полтавською міською радою.

16. Про внесення змін та доповнень до обласної Програми надання депутатами обласної ради допомоги малозахищеним громадянам.

17. Про зміни в складі постійних комісій обласної ради.

18. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

19. Про затвердження проекту зон санітарної охорони прояву питних підземних вод водозабору приватного акціонерного товариства "Пирятинський сирзавод" на території м.Пирятин Пирятинського району Полтавської області.

20. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПОЛТАВСЬКИМ ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ВИРОБНИЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Полтава.

21. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу ділянки Мар'янівка Мар'янівського родовища на території Гребінківського району Полтавської області".

22. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу родовища Оржиця – І на території Гребінківського району Полтавської області".

23. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу родовища Оржиця – ІІ на території Гребінківського району Полтавської області".

24. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу Лутайського родовища на території Гребінківського району Полтавської області".

25. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Чорнухиторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу ділянки Задовжик родовища Удайське – ІІІ на території Чорнухинського району Полтавської області".

26. Про переоформлення гірничого відводу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "УКРБУДСЕРВІС-ДВМ" ДЛЯ РОЗРОБКИ Гадяцького-4 родовища суглинків на території Гадяцького району Полтавської області.

27. Про переоформлення гірничого відводу ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВТРАНСБУД" для розробки Новоселівського-ІІ родовища піску на території Полтавського району Полтавської області.

28. Про внесення змін до Порядку розгляду обласною радою питань користування надрами на території Полтавської області, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9.10.2013 року.

29. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України.

30. Про надання згоди ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" на передачу майна під заставу.

31. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2014 році.

32. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

33. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів СПОЖИВЧИМ ТОВАРИСТВОМ "РАНОК" на видобування мінеральних та питних підземних вод на території м.Зіньків Зіньківського району Полтавської області.

34. Про Звернення Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

35. Про Звернення до жителів Полтавської області.

36. Про виплату одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам Великої Вітчизняної війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

37. Про депутатський запит депутата обласної ради В.І. Стасовського.

38. Про депутатський запит депутата обласної ради О.А. Коваленко.

39. Про депутатський запит депутата обласної ради І.М. Коваля.

 

Протокол пленарного засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання