I засідання XXIII сесія VI скликання 27 червня 2014 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
першого засідання двадцять третьої сесії обласної ради шостого скликання

1. Про затвердження регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

6. Про внесення змін до розподілу коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

7. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2014 році, затвердженого рішенням двадцять другої сесії обласної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року.

8. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік.

9. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області "Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області".

10. Про інформацію прокурора Полтавської області "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області".

11. Про присвоєння імені О.В.Синяговського комунальному закладу Полтавської обласної ради "Зіньківський дитячий будинок-інтернат".

12. Про виключення з облікових даних села Біличеве Чорнухинського району Полтавської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відведених для земель промисловості ВАТ «Полтавський ГЗК» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

14. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

15. Про передачу будівель аптек із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

16. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

17. Про внесення змін до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року "Про обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 - 2014 роки"

 

Протокол першого пленарного засідання двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання

Стенограма першого пленарного засідання двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання